Forever Lean - požírač tuků a sacharidů

Forever Lean - požírač tuků a sacharidů

Cena s 15% slevou
801,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
942,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Forever Lean pomáhá snížit vstřebávání kalorií z tuků a uhlohydrátů
  • Obsahuje tuk z fíkového kaktusu opuncia a protein z bílé fazole
  • Zpomaluje absorpci cukru v tenkém střevu
  • Obsahuje chlorid chromitý, který pomáhá regulovat cukr v krvi
  • Nejúčinější spolu se zdravým stravováním a pravidelným cvičením

 

 

OBSAH

120 tablet

 

DÁVKOVÁNÍ

Užijte jednu kapsli těsně před jídlem a zapijte ji vodou. Doporučená denní dávka je čtyři kapsle denně.

 

CELÝ POPIS

   Forever Lean obsahuje dvě revoluční složky, které pomáhají snížit vstřebávání kalorií z tuků a uhlohydrátů do našeho těla. První z těchto složek je jedinečná vláknina, která obsahuje tuk z fíkového kaktusu opuncia, který je známý i jako indiánský fík, nopál nebo ostnatá hruška. Studie prokázaly, že tato jedinečná vláknina má v porovnání s jinými druhy rostlin velmi vysokou schopnost vázat tuky.

   Další jedinečnou složkou Forever Lean je protein, který se speciálně získává z fazole obyčejné, někde známé jako bílá vlašská. Tento protein zpomaluje absorpci cukru v tenkém střevu tím, že dočasně brzdí aktivitu enzymů, které přeměňují škroby na cukr.

   Tyto dvě revoluční složky mohou společně pomoci v tom, abyste uspěli ve snaze dosáhnout ideální hmotnosti tak, že blokují vstřebávání části kalorií z tuků a uhlohydrátů, které trávíte.

   Třetí nejúčinnější složkou ve Forever Lean je chlorid chromitý. Chrom je velmi důležitým stopovým minerálem, který pomáhá přirozené schopnosti těla regulovat cukr v krvi tím, že působí jako spolufaktor GTF (glukózový toleranční faktor). Je to obzvlášť důležité pro fungování metabolizmu.

   Pro dosažení maximální účinnosti tohoto přípravku je důležité si uvědomit, že do svého celkového režimu spojeného s redukcí hmotnosti byste měli zahrnout i zdravé stravování a pravidelné cvičení, abyste dosáhli požadované hmotnosti a udrželi si ji.

 

SLOŽENÍ

Želatina, voda, mikrokrystalická celuloza, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelozy a kysličník křemičitý.