Active HA - kyselina hyaluronová tablety

Active HA - kyselina hyaluronová tablety

Cena s 15% slevou
799,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
940,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Účinný doplněk stravy pro zdravou funkci vašich kloubů.
  • Vyjímečný účinek kyseliny hyaluronové konečně ve stravitelné podobě.
  • Účinek kyseliny hyaluronové - zvlhčení, "promazání" kloubů, zlepšení pleti.

 

Přečtěte si také článek o účincích kyseliny hyaluronové - jak působí na klouby, chrupavku a pleť.

 

O FOREVER ACTIV HA (kyselina hyaluronová)

Nedostatek kyseliny hyaluronové se začíná v organismu projevovat prostřednistvím takových destruktivních jevů, jako jsou poškození chrupavky, stárnutí pleti a poruchy jiných orgánů, které potřebují HA, například očí. Proto je účinek kyseliny hyaluronové u starších lidí zřetelnější.

Výživový doplněk FOREVER ACTIVE HA tvoří kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností společně s lubrikačními vlastnostmi zázvorového oleje a kurkumy. Díky tomuto složení je jedním z nejúčinnějších výživových doplňků pro zdravé klouby na trhu.

Kyselina hyaluronová (HA) je speciální protein, který náš organizmus produkuje na lubrikaci a odpružení kloubů a svalů. Stárnutím náš organizmus produkuje HA méně a méně. Potom naše klouby ztrácejí svou přirozenou lubrikaci. Až dosud se kyselina hyaluronová musela vstřikovat injekčně, protože náš trávicí systém nebyl schopný ji absorbovat v přirozeném stavu.

Avšak díky procesu Injuv® se nyní může kyselina hyaluronova konzumovat ústně a formou tablet. Čínští bylinkáři už staletí používají zázvor a kurkumu k podpoře správné činnosti kloubů. FOREVER ACTIVE HA je díky svému složení klíčem k tomu, abyste se znovu stali „dobře naolejovaným strojem!“

 

 

  

OBSAH

60 kapslí

DÁVKOVÁNÍ

Dvakrát denně 1 kapsli jako doplněk výživy.

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

kyselina hyaluronová, zázvorový olej, kurkuma, sójový olej, želatina, glycerin, žlutý včelí vosk, maltodextrin, purifikovaná voda, oxid zinečnatý, lecitin

Mohlo by Vás zajímat