*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

04 - Kyselina Hyaluronová na klouby a chrupavku

O FOREVER ACTIV HA (kyselina hyaluronová)

Nedostatek kyseliny hyaluronové se začíná v organismu projevovat prostřednistvím takových destruktivních jevů, jako jsou poškození chrupavky, stárnutí pleti a poruchy jiných orgánů, které potřebují HA, například očí. Proto je účinek kyseliny hyaluronové u starších lidí zřetelnější.

ÚČINKY KYSELINY HYALURONOVÉ NA POKOŽKU

Kyselina hyaluronová je jednou z nejdůležitějších součástí lidské pokožky, která zajišťuje její pružnost zachováváním hladkého tvaru pleti. Na nedostatek HA v těle ukazují následující příznaky: ochablá kůže, množství vrásek a skvrny. Molekula kyseliny hyaluronové se vyznačuje vyšší úrovní hydratace, protože je složena z molekil schopných vázat vodu. Navíc molekuly HA vzájemným propojením vytvářejí síťovou strukturu, která udržuje tvar kožní tkáně, její tonus, vlhkost, elasticitu a pružnost. Používáním Activ HA lze snížit výskyt vrásek v různých oblastech obličeje, zvýšit objem rtů nebo zlepšit stav pokožky v potřebných místech na těle. Léčba pomocí injekcí HA s lokálním účinkem stojí v průměru 5400 až 16000 CZK. Proto posuďme, zda není lepší a zdravější používat kapsle s HA.

V případě, že HA pomáhá pokožce, je třeba poznamenat, že pomáhá i všem ostatním měkkým tkáním organizmu, např. očím, dásním atd.

kyselina_hyaluronova

ÚČINEK KYSELINY HYALURONOVÉ NA KLOUBY A CHRUPAVKU

Zde je HA také užitečná pro tytéž vlastnosti, proto je nebudeme znovu opakovat. Pouze připomeneme, že kyselina hyaluronová je důležitá pro normální činnost kloubů, protože váše vodu na kloubní chrupavku a zajišťuje potřebné promázání kloubu. Kyselina hyaluronová zaručuje dodávání živin do buněk a odvod toxinl z těch buněk, které se nestýkají s cévami (například chrupavka). Naše chrupavka se časem mění, postupně ji začíná ubývat, objevují se pokročilé příznaky, jejichž závažnost je závislá na životním stylu a charakteru práce osoby. Jen užívání HA nestačí, aby klouby a chrupavka zůstaly dále neporušené. Za účelem doplnění stravy by určitě bylo vhodné užívat i jiné složky gluanového původu: glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, a také MSM - jako zdroj organické síry. Navíc v tomto pŕípadě by celkový účinek všech součástí posílila nenahraditelná aloe. Pravděpodobně jste již pochopili, že zde mluvíme o jedinečném Foreveru Freedom.

artritické klouby

Obrázek znázorňuje, jak a kde působí výše popsané výrobky (Forever Active HA - červené ukazatele, Forever Freedom - modré ukazatele):

 • Forever Active HA a Forever Freedom jsou užitečné, protože udržují dobrý stav chrupavky, chrání ji před opotřebením v důsledku velké zátěže nebo stáří.
 • Forever Active HA a Forever Freedom jsou užitečné, protože chrání chrupavky před velkým poškozením a zhoršením stavu.
 • Forever Active HA a Forever Freedom přispívají k tomu, aby se zhoršení poškození zastavilo.

 

JAKO SHRNUTÍ MŮŽEME UVÉST ZÁKLADNÍ ÚČINKY POPSANÝCH DOPLŇKŮ STRAVY:

 • Forever Active HA (kyselina hyaluronová) - zvlhčení, "promazání" kloubů, amortizační funkce při pohybu a v případě malých úrazů.
 • Forever freedom - fyziologické obnovení stavu kloubů a zesílení chrupavky.

Správné užívání těchto dvou výrobků může zlepšit kvalitu života a předejít chirurgickému zákroku.

Dr. Mauricio Mariskoli

Poradce italského ministerstva zdravotnictví, vědecký poradce FLP 

Active HA - kyselina hyaluronová tabletykyselina_hyaluronova_2

 • Účinný doplněk stravy pro zdravou funkci vašich kloubů.
 • Vyjímečný účinek kyseliny hyaluronové konečně ve stravitelné podobě.
 • Účinek kyseliny hyaluronové - zvlhčení, "promazání" kloubů, zlepšení pleti.

 

 

Aloe Vera Freedom- gel s kloubní výživouwide_4

 • posílení imunitního systému
 • spalování tukových buněk
 • přísun nejdůležitějších antioxidantů, vitamínů a minerálů
 • podpora při tvorbě a ochraně svalů, kostí a kloubů
 • regenerace kůže a urychlení hojení
 • kombinace účinných látek pro zdraví vašich kloubů