*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Active HA - kyselina hyaluronová tablety

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Účinný doplněk stravy pro zdravou funkci vašich kloubů. Výjimečný účinek kyseliny hyaluronové konečně ve stravitelné podobě.

Běžná cena 938 Kč
Ušetříte 45 Kč (–5 %)
893 Kč / ks    
Kód produktu 264
Kategorie Vitamíny a minerály
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.

  • Účinný doplněk stravy pro zdravou funkci vašich kloubů.
  • Vyjímečný účinek kyseliny hyaluronové konečně ve stravitelné podobě.
  • Účinek kyseliny hyaluronové - zvlhčení, "promazání" kloubů, zlepšení pleti.

Přečtěte si také článek o účincích kyseliny hyaluronové - jak působí na klouby, chrupavku a pleť.

O FOREVER ACTIV HA (kyselina hyaluronová)

Nedostatek kyseliny hyaluronové se začíná v organismu projevovat prostřednistvím takových destruktivních jevů, jako jsou poškození chrupavky, stárnutí pleti a poruchy jiných orgánů, které potřebují HA, například očí. Proto je účinek kyseliny hyaluronové u starších lidí zřetelnější.

Výživový doplněk FOREVER ACTIVE HA tvoří kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností společně s lubrikačními vlastnostmi zázvorového oleje a kurkumy. Díky tomuto složení je jedním z nejúčinnějších výživových doplňků pro zdravé klouby na trhu.

Kyselina hyaluronová (HA) je speciální protein, který náš organizmus produkuje na lubrikaci a odpružení kloubů a svalů. Stárnutím náš organizmus produkuje HA méně a méně. Potom naše klouby ztrácejí svou přirozenou lubrikaci. Až dosud se kyselina hyaluronová musela vstřikovat injekčně, protože náš trávicí systém nebyl schopný ji absorbovat v přirozeném stavu.

Avšak díky procesu Injuv® se nyní může kyselina hyaluronova konzumovat ústně a formou tablet. Čínští bylinkáři už staletí používají zázvor a kurkumu k podpoře správné činnosti kloubů. FOREVER ACTIVE HA je díky svému složení klíčem k tomu, abyste se znovu stali „dobře naolejovaným strojem!“

OBSAH

60 kapslí

DÁVKOVÁNÍ

Dvakrát denně 1 kapsli jako doplněk výživy.

Složení kyselina hyaluronová, zázvorový olej, kurkuma, sójový olej, želatina, glycerin, žlutý včelí vosk, maltodextrin, purifikovaná voda, oxid zinečnatý, lecitin