Aloe MSM gel - skutečná úleva pro vaše klouby

Aloe MSM gel - skutečná úleva pro vaše klouby

Cena s 15% slevou
643,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
756,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Poskytuje skutečnou úlevu pro Vaše tělo
  • Zmírňuje záněty, tiší bolesti a zlepšuje pohyblivost kloubů
  • MSM je metylsulfonylmetan, což je přírodní zdroj organické síry, která se nachází v každé buňce lidí, zvířat i rostlin
  • Obnovuje flexibilitu bílkovinné vrstvy buněčné stěny chrupavky a svalů
  • Obsahuje stabilizovaný Aloe Vera Gel

 

 

 

OBSAH

118 ml

 

DÁVKOVÁNÍ

V případě potřeby aplikujte dostatečné množství a vmasírujte do pokožky. Při kontaktu výrobku s očima je vypláchněte proudem vody.

Není určeno dětem do 3 let!

 

CELÝ POPIS

   Když hledáte skutečnou úlevu, sáhněte po ALOE MSM GELU. MSM je metylsulfonylmetan, což je přírodní zdroj organické síry, která se nachází v každé buňce lidí, zvířat i rostlin. Faktem je, že síra je v pořadí třetí látkou s nejvyšším podílem v našem těle. Jednou z jejích nejdůležitějších vlastností je, že tiší bolest spojenou se zánětem, obnovuje flexibilitu bílkovinné vrstvy buněčné stěny chrupavky a svalů, a tím, že vyrovnává nitrobuněčný tlak, eliminuje zánět i přímou příčinu bolesti kloubů, svalů a ostatních měkkých tkání.

    Další důležitou složkou ALOE MSM GELU je čistý stabilizovaný Aloe Vera Gel. ALOE MSM GEL je kombinací těchto dvou účinných složek spolu s bylinnými extrakty a dalšími vybranými účinnými složkami, které přinášejí utišení a úlevu, kdykoliv ji budete potřebovat. Tento přípravek je určen ke zmírnění zánětu, tišení bolesti a zlepšení pohyblivosti kĺoubů.

   Vyzkoušejte ALOE MSM GEL ještě dnes!

 

SLOŽENÍ

Stabilizovaný Gel z Aloe Vera, voda, metyl-sulfonylmetan (MSM), glycerin, trietanolamin, dimetikon, extrakt z medvědice léčivé, hyaluronit sodný, alantoin, tokoferol (přírodní vitamin E), olej z listů čajovníku, extrakt z rozmarýnu, extrakt z kůry vrby bílé, polysorbát 80, kyselina askorbová (vitamin C), karbomer, dvojsodná sůl EDTA, metylparaben, diazolidinylurea.

Mohlo by Vás zajímat