*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Aloe MSM gel - skutečná úleva pro vaše klouby

 
  • 1 z 2
 

MSM (metylsulfometan) je přírodní zdroj organické síry. Organická síra je třetí nejvíc se vyskytující látkou v našem organizmu. Spojili jsme jej s čistým stabilizovaným Aloe Vera Gelem, bylinnými extrakty a dalšími vybranými účinnými složkami, pro uklidňující účinek.

Běžná cena 756 Kč
Ušetříte 38 Kč (–5 %)
718 Kč / ks    
Kód produktu 205
Kategorie Péče o pokožku
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.

 

  • Poskytuje skutečnou úlevu pro Vaše tělo.
  • Zmírňuje záněty, tiší bolesti a zlepšuje pohyblivost kloubů.
  • MSM je metylsulfonylmetan, což je přírodní zdroj organické síry, která se nachází v každé buňce lidí, zvířat i rostlin.
  • Obnovuje flexibilitu bílkovinné vrstvy buněčné stěny chrupavky a svalů.
  • Obsahuje stabilizovaný Aloe Vera Gel.

Vyzkoušejte ALOE MSM GEL ještě dnes!

Když hledáte skutečnou úlevu, sáhněte po ALOE MSM GELU. MSM je metylsulfonylmetan, což je přírodní zdroj organické síry, která se nachází v každé buňce lidí, zvířat i rostlin. Faktem je, že síra je v pořadí třetí látkou s nejvyšším podílem v našem těle. Jednou z jejích nejdůležitějších vlastností je, že tiší bolest spojenou se zánětem, obnovuje flexibilitu bílkovinné vrstvy buněčné stěny chrupavky a svalů, a tím, že vyrovnává nitrobuněčný tlak, eliminuje zánět i přímou příčinu bolesti kloubů, svalů a ostatních měkkých tkání.

Další důležitou složkou ALOE MSM GELU je čistý stabilizovaný Aloe Vera Gel. ALOE MSM GEL je kombinací těchto dvou účinných složek spolu s bylinnými extrakty a dalšími vybranými účinnými složkami, které přinášejí utišení a úlevu, kdykoliv ji budete potřebovat. Tento přípravek je určen ke zmírnění zánětu, tišení bolesti a zlepšení pohyblivosti kĺoubů.

OBSAH

118 ml

DÁVKOVÁNÍ

V případě potřeby aplikujte dostatečné množství a vmasírujte do pokožky. Při kontaktu výrobku s očima je vypláchněte proudem vody.

Není určeno dětem do 3 let!

Složení Stabilizovaný Gel z Aloe Vera, voda, metyl-sulfonylmetan (MSM), glycerin, trietanolamin, dimetikon, extrakt z medvědice léčivé, hyaluronit sodný, alantoin, tokoferol (přírodní vitamin E), olej z listů čajovníku, extrakt z rozmarýnu, extrakt z kůry vrby bílé, polysorbát 80, kyselina askorbová (vitamin C), karbomer, dvojsodná sůl EDTA, metylparaben, diazolidinylurea.