Garlic & Thyme - česnek s tymiánem

Garlic & Thyme - česnek s tymiánem

Cena s 15% slevou
445,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
524,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Úžasný prostředek pro uchování dobrého zdraví
  • Když česnek nařežeme nebo nadrtíme, enzymy začnou reagovat a vznikne velmi účinná látka
  • Napomáhá k proměně tuků na energii a chrání organizmus před volnými radikály
  • Želatinové kapsule bez zápachu
  • Obsahuje ajoen, lecitin, germanium a selen, draslík, vápník, hořčík, vitaminy B a C
  • Osahuje sóju

 

                   

OBSAH

100 tablet

 

DÁVKOVÁNÍ

Jedna kapsle s každým jídlem.

 

CELÝ POPIS

   Používání česneku a tymiánu ve stravování lidstvo praktikuje už tisíce let. Egyptský papyrus z období roku 1500 před naším letopočtem obsahoval seznam 22 česnekových receptů pro zdraví. Dnes začínáme rozumět tomu, jak vlastně působí. Kombinace česneku a tymiánu, dvou silných antioxidantů, které jsou ve FOREVER GARLIC-THYME, vytváří úžasný prostředek pro uchování dobrého zdraví.

   Když česnek krájíme nebo drtíme, enzymy obsažené v česneku produkují mimořádně účinnou látku. Studie dokázaly, že ostatní složky nacházejíci se v česneku napomáhají proměně tuků na energii a chrání organizmus před volnými radikály. Mezi další aktivní složky, které tyto želatinové kapsule bez zápachu obsahují, patří ajoen s protizánětlivými účinky a lecitin, který pomáhá odstraňovat tukové usazeniny.

  Bylo dokázáno, že sirnaté sloučeniny v česneku mají příznivé účinky. Česnek obsahuje rovněž germanium, minerální stopový prvek, o kterém se předpokládá, že posiluje imunitní systém organizmu, a selen - stopový minerální antioxidant. Tymián obsahuje silici s obsahem tymolu, tříslovin a saponinů. Dalšími prospěšnými živinami v GARLIC-THYME jsou draslík, vápník, hořčík, vitaminy B a vitamin C.

 

 

SLOŽENÍ

Koncentrát česnekového oleje (10 mg se rovná 1000 mg čerstvého česneku), tymián (50 mg práškovaných lístků), kanolový olej, želatina, glycerin, lecitin, purifikovaná voda, včelí vosk, extrakt z karobu

Obsahuje sóju.