*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Garlic & Thyme - česnek s tymiánem

Kód: 065
538,59 Kč –5 %
forever cesnekatymian
538,59 Kč –5 % 511,59 Kč / ks

Česnek a mateřídouška, dva účinné antioxidanty, vytvářejí silnou zbraň k udržení dobrého zdraví.. Studie ukázaly, že další aktivní složky v česneku pomáhají organizmu přeměňovat tuky na energii. Ochraňuje tělo před volnými radikály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

 

  • Úžasný prostředek pro uchování dobrého zdraví
  • Když česnek nařežeme nebo nadrtíme, enzymy začnou reagovat a vznikne velmi účinná látka
  • Napomáhá k proměně tuků na energii a chrání organizmus před volnými radikály
  • Želatinové kapsule bez zápachu
  • Obsahuje ajoen, lecitin, germanium a selen, draslík, vápník, hořčík, vitaminy B a C
  • Osahuje sóju

Používání česneku a tymiánu ve stravování lidstvo praktikuje už tisíce let. Egyptský papyrus z období roku 1500 před naším letopočtem obsahoval seznam 22 česnekových receptů pro zdraví. Dnes začínáme rozumět tomu, jak vlastně působí. Kombinace česneku a tymiánu, dvou silných antioxidantů, které jsou ve FOREVER GARLIC-THYME, vytváří úžasný prostředek pro uchování dobrého zdraví.

Když česnek krájíme nebo drtíme, enzymy obsažené v česneku produkují mimořádně účinnou látku. Studie dokázaly, že ostatní složky nacházejíci se v česneku napomáhají proměně tuků na energii a chrání organizmus před volnými radikály. Mezi další aktivní složky, které tyto želatinové kapsule bez zápachu obsahují, patří ajoen s protizánětlivými účinky a lecitin, který pomáhá odstraňovat tukové usazeniny.

Bylo dokázáno, že sirnaté sloučeniny v česneku mají příznivé účinky. Česnek obsahuje rovněž germanium, minerální stopový prvek, o kterém se předpokládá, že posiluje imunitní systém organizmu, a selen - stopový minerální antioxidant. Tymián obsahuje silici s obsahem tymolu, tříslovin a saponinů. Dalšími prospěšnými živinami v GARLIC-THYME jsou draslík, vápník, hořčík, vitaminy B a vitamin C.

OBSAH

100 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Jedna kapsle s každým jídlem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Složení: Koncentrát česnekového oleje (10 mg se rovná 1000 mg čerstvého česneku), tymián (50 mg práškovaných lístků), kanolový olej, želatina, glycerin, lecitin, purifikovaná voda, včelí vosk, extrakt z karobu Obsahuje sóju.