Nature Min - minerály organického původu

Nature Min - minerály organického původu

Cena s 15% slevou
450,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
529,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • Obsahuje přírodní minerální usazeniny z mořského dna jako je vápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad a molybden
  • Poskytuje lidskému tělu většinu minerálních látek, které si nedokáže vytvořit samo
  • Moderní multiminerální přípravek, který využívá nových biologicky dostupnějších forem minerálů k dosažení jejich maximální absorpce
  • Poskytuje minerální látky a stopové prvky v perfektně vyváženém poměru

 

OBSAH

180 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Doporučujeme 4–6 tablet denně. Užijte dvě tablety při snídani, dvě s obědem a vezměte si dvě před spaním tak, aby jednotlivé minerální látky byly vstřebány spolu s jinými složkami stravy.

 

CELÝ POPIS

   Vápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad, molybden, přírodní minerální usazeniny mořského dna. Vaše tělo může mít prospěch ze živin uzamčených v usazeninách hluboko pod mořským dnem, protože až 4 % hmotnosti našich těl tvoří tyto minerální látky. Naše těla si je nemohou vyrobit, takže je musíme získat z potravy nebo z potravinových doplňků. NATURE-MIN je moderní multiminerální přípravek, který využívá nových biologicky dostupnějších forem minerálů k dosažení jejich maximální absorpce. Poskytuje minerální látky a stopové prvky v perfektně vyváženém poměru, což je podstatné pro jejich efektivní účinek. Tím, že využívá minerálního základu z přírodních usazenin z mořského dna a nelátovaných mořských rostlin a živočichů, zabezpečuje NATURE-MIN většinu minerálních látek, které jsou vlastní lidskému tělu.

Minerální látky v těle mají tři hlavní funkce:

1. Některé jsou základem pro stavbu kostí a zubů. Sem patří vápník, fosfor a hořčík.

2. Další minerální látky se nacházejí ve formě rozpustných solí, které napomáhají regulaci složení tělesných tekutin a buněk.

3. Minerální látky, jako například železo, a hemoglobin, zastávají významné role v mnoha různých životně důležitých funkcích našeho organizmu. Pracují s množstvím enzymů a proteinů, které jsou nezbytné pro uvolňování a využití energie. FOREVER NATURE-MIN vám dá jistotu, že vaše tělo dostává minerální látky a stopové prvky, které potřebuje k naplnění požadavků zdravého a vyrovnaného životního stylu.

 

SLOŽENÍ

Vápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad, molybden, přírodní minerální usazeniny mořského dna.