*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Nature Min - minerály organického původu

Kód: 037
559,92 Kč –5 %
Forever nature min mineraly 3
559,92 Kč –5 % 530,63 Kč / ks

NATURE-MIN poskytuje minerální látky nacházející se v lidském těle včetně fosforu, vápníku a hořčíku. Využívá minerální základ přírodních usazenin z mořského dna vytvořených z chelátovaných minerálních prvků z mořských rostlin a živočichů. Vaše tělo může mít užitek z výživných látek uložených hluboko v mořském dnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme přihlášení do klientské sekce a využití 5% slevy. Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu: Nákup s 30% slevou ZDE.

Forever NATURE MIN (minerální látky)

aloe berry nectar

Obsahuje přírodní minerální usazeniny z mořského dna jako je vápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad a molybden.

aloe berry nectar

Poskytuje lidskému tělu většinu minerálních látek, které si nedokáže vytvořit samo.

aloe berry nectar

Moderní multiminerální přípravek, který využívá nových biologicky dostupnějších forem minerálů k dosažení jejich maximální absorpce.

aloe berry nectar

Poskytuje minerální látky a stopové prvky v perfektně vyváženém poměru.

aloe berry nectar

Forever produkty obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet nemocem.

Doplňující informace

OBSAH

180 tablet

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Doporučujeme 4–6 tablet denně. Užijte dvě tablety při snídani, dvě s obědem a vezměte si dvě před spaním tak, aby jednotlivé minerální látky byly vstřebány spolu s jinými složkami stravy.)

SLOŽENÍ

Vápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad, molybden, přírodní minerální usazeniny mořského dna. Více na: https://gallery.foreverliving.com/gallery/CZE/download/products/037_.pdf