*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Nature Min - minerály organického původu

Kód: 037
543,53 Kč –5 %
forever naturemin1
543,53 Kč –5 % 515,10 Kč / ks

NATURE-MIN poskytuje minerální látky nacházející se v lidském těle včetně fosforu, vápníku a hořčíku. Využívá minerální základ přírodních usazenin z mořského dna vytvořených z chelátovaných minerálních prvků z mořských rostlin a živočichů. Vaše tělo může mít užitek z výživných látek uložených hluboko v mořském dnu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak správně vybrat … ?

Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

 

  • Obsahuje přírodní minerální usazeniny z mořského dna jako je vápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad a molybden.
  • Poskytuje lidskému tělu většinu minerálních látek, které si nedokáže vytvořit samo.
  • Moderní multiminerální přípravek, který využívá nových biologicky dostupnějších forem minerálů k dosažení jejich maximální absorpce.
  • Poskytuje minerální látky a stopové prvky v perfektně vyváženém poměru.

Vápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad, molybden, přírodní minerální usazeniny mořského dna. Vaše tělo může mít prospěch ze živin uzamčených v usazeninách hluboko pod mořským dnem, protože až 4 % hmotnosti našich těl tvoří tyto minerální látky. Naše těla si je nemohou vyrobit, takže je musíme získat z potravy nebo z potravinových doplňků. NATURE-MIN je moderní multiminerální přípravek, který využívá nových biologicky dostupnějších forem minerálů k dosažení jejich maximální absorpce. Poskytuje minerální látky a stopové prvky v perfektně vyváženém poměru, což je podstatné pro jejich efektivní účinek. Tím, že využívá minerálního základu z přírodních usazenin z mořského dna a nelátovaných mořských rostlin a živočichů, zabezpečuje NATURE-MIN většinu minerálních látek, které jsou vlastní lidskému tělu.

Minerální látky v těle mají tři hlavní funkce:

1. Některé jsou základem pro stavbu kostí a zubů. Sem patří vápník, fosfor a hořčík.

2. Další minerální látky se nacházejí ve formě rozpustných solí, které napomáhají regulaci složení tělesných tekutin a buněk.

3. Minerální látky, jako například železo, a hemoglobin, zastávají významné role v mnoha různých životně důležitých funkcích našeho organizmu. Pracují s množstvím enzymů a proteinů, které jsou nezbytné pro uvolňování a využití energie. FOREVER NATURE-MIN vám dá jistotu, že vaše tělo dostává minerální látky a stopové prvky, které potřebuje k naplnění požadavků zdravého a vyrovnaného životního stylu.

OBSAH

180 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Doporučujeme 4–6 tablet denně. Užijte dvě tablety při snídani, dvě s obědem a vezměte si dvě před spaním tak, aby jednotlivé minerální látky byly vstřebány spolu s jinými složkami stravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Složení: ápník, fosfor, jód, železo, hořčík, mangan, měď, zinek, selen, chrom, vanad, molybden, přírodní minerální usazeniny mořského dna. Více na: https://gallery.foreverliving.com/gallery/CZE/download/products/037_.pdf