Univerzální gel na mytí a praní

Univerzální gel na mytí a praní

Cena s 15% slevou
624,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
734,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • ALOE MPD ULTRA rozpouští mastnoty a odstraňuje špínu a skvrny
  • Není abrazivní a neobsahuje fosfor
  • Bezpečný pro Vaši rodinu i pro přírodní prostředí
  • Má mnohostranné využití
  • Je vhodný jako prací prostředek, čistící prostředek na podlahy, koupelny, čištění dlaždic a koberců, na ruční umývání nádobí
  • Je skvělý na uvolňování zašlé špíny
  • Dokáže nahradit velké množství podobných výrobků
  • Úspora nákladů

 

 

 

 

OBSAH

946 ml

 

DÁVKOVÁNÍ

Při praní: na běžné množství prádla v pračce použijte 30 ml saponátu - vystačí na 63 praček (asi 11 Kč/pračku). Na odstranění nečistot před samotným praním kápněte na znečištěné místo oděvu malé množství přípravku, přidejte vodu a oděv namočte.

 

CELÝ POPIS

   FOREVER ALOE MPD je tekutý, mnohoúčelový, koncentrovaný saponát. Tento výrobek, vyvinutý firmou Forever Living Products za použití nejnovějších technologií, je ideální na praní prádla ( všechny druhy oděvů ), obdivuhodný při použití jako čistící prostředek v domácnosti, na podlahy, koupelny, čištění dlaždic a koberců a také perfektní na ruční umývání nádobí. Tento spolehlivý, koncentrovaný, tekutý saponát modré barvy je skvělý na uvolňování zašlé špíny, odstraňování mastnot a skvrn, přičemž patří mezi tekuté přípravky, které při použití nepoškrábou a ani nezanechají po sobě na povrchu vaší koupelny žádné stopy.

    Vzhledem k tomu, že je dostatečně univerzální, dokáže nahradit množství podobných výrobků na trhu a tím umožňuje zákazníkovi značnou úsporu nákladů. Přípravek FOREVER ALOE MPD je také neškodný vůči životnímu prostředí. Na rozdíl od některých jiných saponátů jsou anionové a neionové povrchově aktivní látky obsažené ve FOREVER ALOE MPD biologicky rozložitelné. To znamená, že se rozkládají přírodními procesy, čímž snižují environmentální problémy našich vodních toků. Přípravek zároveň současně obsahuje i příjemnou a jemnou látku aloe vera, která zjemňuje a zlepšuje stav vašich rukou a oděvů.

 

SLOŽENÍ

Vodní roztok obsahující povrchově aktivní látky ( sodné alkylarylové sulfonáty a alkylfenylpolyetoxyalkoholy ), rozpouštědlo ( xylénsulfonát sodný ), kondicionér ( Aloe Vera Gel ), vůně, optické zjasňovače a barviva. FOREVER ALOE MPD neobsahuje fosfor. Jeho anionové a nieonové aktivní látky jsou biologicky rozložitelné.