*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Univerzální gel na mytí a praní

 
 

Univerzální prací a čistící prostředek. Mnohoúčelný koncentrovaný saponát. Je vhodný jako prací prostředek, čistící prostředek na podlahy, koupelny, čištění dlaždic a koberců, na ruční umývání nádobí.

Běžná cena 737 Kč
Ušetříte 38 Kč (–5 %)
699 Kč / ks    
Kód produktu 307
Kategorie Produkty do domácnosti
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

  • ALOE MPD ULTRA rozpouští mastnoty a odstraňuje špínu a skvrny.
  • Není abrazivní a neobsahuje fosfor.
  • Bezpečný pro Vaši rodinu i pro přírodní prostředí.
  • Má mnohostranné využití.
  • Je vhodný jako prací prostředek, čistící prostředek na podlahy, koupelny, čištění dlaždic a koberců, na ruční umývání nádobí.
  • Je skvělý na uvolňování zašlé špíny.
  • Dokáže nahradit velké množství podobných výrobků.
  • Úspora nákladů.

FOREVER ALOE MPD je tekutý, mnohoúčelový, koncentrovaný saponát. Tento výrobek, vyvinutý firmou Forever Living Products za použití nejnovějších technologií, je ideální na praní prádla ( všechny druhy oděvů ), obdivuhodný při použití jako čistící prostředek v domácnosti, na podlahy, koupelny, čištění dlaždic a koberců a také perfektní na ruční umývání nádobí. Tento spolehlivý, koncentrovaný, tekutý saponát modré barvy je skvělý na uvolňování zašlé špíny, odstraňování mastnot a skvrn, přičemž patří mezi tekuté přípravky, které při použití nepoškrábou a ani nezanechají po sobě na povrchu vaší koupelny žádné stopy.

Vzhledem k tomu, že je dostatečně univerzální, dokáže nahradit množství podobných výrobků na trhu a tím umožňuje zákazníkovi značnou úsporu nákladů. Přípravek FOREVER ALOE MPD je také neškodný vůči životnímu prostředí. Na rozdíl od některých jiných saponátů jsou anionové a neionové povrchově aktivní látky obsažené ve FOREVER ALOE MPD biologicky rozložitelné. To znamená, že se rozkládají přírodními procesy, čímž snižují environmentální problémy našich vodních toků. Přípravek zároveň současně obsahuje i příjemnou a jemnou látku aloe vera, která zjemňuje a zlepšuje stav vašich rukou a oděvů.

OBSAH

946 ml

DÁVKOVÁNÍ

Při praní: na běžné množství prádla v pračce použijte 30 ml saponátu - vystačí na 63 praček (asi 11 Kč/pračku). Na odstranění nečistot před samotným praním kápněte na znečištěné místo oděvu malé množství přípravku, přidejte vodu a oděv namočte.

Složení Vodní roztok obsahující povrchově aktivní látky ( sodné alkylarylové sulfonáty a alkylfenylpolyetoxyalkoholy ), rozpouštědlo ( xylénsulfonát sodný ), kondicionér ( Aloe Vera Gel ), vůně, optické zjasňovače a barviva. FOREVER ALOE MPD neobsahuje fosfor. Jeho anionové a nieonové aktivní látky jsou biologicky rozložitelné.