Vit♂lize - pro zdaví mužské prostaty

Vit♂lize - pro zdaví mužské prostaty

Cena s 15% slevou
691,- Kč s DPH

Jak získat slevu ZDARMA?

Cena bez slevy
813,- Kč s DPH
při nákupu pod 1650 Kč s DPH
Koupit (budete přesměrování na centrální e-shop)

  • U mužů ve věku nad 40 let se prokázalo, že výživové doplňky podporují zdraví prostaty
  • Obsahuje důležité mastné kyseliny a steroly, vitamin E, selen a lykopen
  • Pomáhá udržovat zdravou prostatu a zdravou hladinu cholesterolu
  • Směs účinných rostlin pro normální průtok moči


Doplňky stravy pro muže

Většina mužů si na obtíže s prostatou po čase zvykne a přestane mít pocit, že se jedná o něco abnormálního. Často se muži také domnívají, že potíže při močení patří k normálnímu stárnutí. Nemají tak potřebu je řešit nebo s nimi navštívit lékaře. To je však chyba. Cílem potravinových doplňků pro muže je zajistit zdraví prostaty, dosáhnout normálního průtoku moči a podpořit zdravé testikulární funkce. Muži starší padesáti let (ale nejen ti, protože zbytnění prostaty se může objevit i dříve) by na užívání doplňků stravy s takovýmto účinkem rozhodně neměli zapomínat.

 

Přestože se přesný věk může lišit, zdraví prostaty se nakonec stane důležitou otázkou všech mužů. Vit♂lize™, doplněk pro vitalitu muže, obsahuje sílu Pr♂6® od společnosti Forever, ale nyní obsahuje i více živin, více biologicky dostupných výživových forem a účinnější výtažky z rostlin.Vit♂lize™ ve spojení se zdravou stravou a sportem nabízí přirozené řešení na podporu zdraví prostaty. Toto jedinečné komplexní složení dodává osvědčenou směs účinných rostlin, vitaminů, minerálních látek a antioxidantů pro dosažení normálního průtoku moči, podporu zdravé testikulární funkce a posílení optimálního zdraví prostaty.
 

 

Patentovaná rostlinná směs

Vit♂lize™ je tvořen patentovanou směsí bylin včetně saw palmety, pygea a dýňových semínek. Každá z těchto rostlin se po staletí používala na podporu zdraví prostaty.

  • patentovaná směs bylin obsahuje i saw palmetto, pygeum a dýňová semínka
  • jedinečná forma kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností
  • poskytuje polyfenoly v množství odpovídajícím jednomu granátovému jablku

 

Exkluzivní směs živin

Vit♂lize™ také obsahuje směs živin speciálně navržených a vyvážených na podporu zdraví mužů a dosažení normální funkce prostaty. Vitaminy C, D, E a B6 jsou nezbytné pro zdravou prostatu. Tyto vitaminy jsme zkombinovali s minerály selenem a zinkem, které mají důležitou funkci při zdraví prostaty. Pro úplné zdraví prostaty byly přidány kvercetin a lykopen v takových množstvích, aby byly s těmito důležitými živinami vyvážené.
 

Nový a vylepšený

Kromě vitaminu E, selenu a lykopenu z původního Pr♂6® od společnosti Forever byly přidány vitaminy C, D a B6 spolu se zinkem a kvercetinem. Vitaminy C, D a B6 jsou nezbytné pro zdraví prostaty a jsou nezbytné pro tvorbu hormonů.

 

OBSAH

60 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Dvě tablety denně

 

CELÝ POPIS

SLOŽENÍ

 

 

OSTATNÍ SLOŽKY:

Želírující látka (želatina), zvlhčovadlo (glycerol), zahušťovadlo (včelí vosk), emulgátor (sójový lecitin), čištěná voda, kyselina askorbová, glukonát zinečnatý, kvasnice obohacené selenem, D-alfa-tokoferol, cholekalciferol, barvivo (karobová guma), pyridoxin hydrochlorid. Obsahuje stopy sóji.

 

gallery.foreverliving.com/gallery/CZE/download/products/374_Vitolize_Men_CZ.pdf