*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

00d - Zdraví prostaty a Hormonální rovnováha u žen

Zdroj energie pro muže i ženy

 

Zdraví mužské prostaty

Dříve či později začne prostata trápit každého muže. Vit♂lize™ je vyráběn na bázi prostředku Forever Pro 6. Obsahuje však ještě větší množství výživných látek, lehce stravitelných živin a účinných rostlinných složek. Budete-li užívat Vit♂lize™, zdravě se stravovat a pravidelně sportovat, udržíte si zdravou prostatu. Tento pečlivě vyvinutý doplňek stravy obsahuje velmi účinnou kombinaci různých látek. Jsou v něm obsaženy látky rostlinného původu, vitamíny, minerály a antioxidanty, které pomáhají udržovat normální močení, optimální funkci varlat a zdravou prostatu.

Pro přípravu Vit♂lize™ je používaná patentovaná směs rostlinných látek, jejíž jednotlivé složky jsou již několik století užívány za účelem zachování zdravé prostaty. Vitamíny C, D, E a B6 jsou pro udržení zdravé prostaty nezbytné. Tyto vitamíny jsou doplněny dvěma minerály - selenem a zinkem. Vědeckými výzkumy bylo dokázáno, že jsou důležité především pro udržení plodnosti. Vit♂lize™ obsahuje také lykopen, který je pro zdraví prostaty rovněž prospěšný.

Vit♂lize - pro zdaví mužské prostaty

  • Pro zdraví můžské prostaty,
  • směs účinných rostlin pro normální průtok moči,
  • obsahuje vitamíny C, D, E a B6, minerály selen a zinek.

 

Hormonální rovnováha u žen

Únavné symptomy PMS, nepříjemné pocity během menopauzy a poruchy funkce močových cest mohou být spojeny s hormonálními změnami a nedostatkem určitých látek. Vit♀lize™ je přírodní kombinace plodů s vysokým obsahem antioxidantů, bylin, vitamínů a minerálů, vyvinutá s ohledem na specifické potřeby žen. Patentovaná kombinace rostlinných materiálů Vit♀lize™ je složená z jablka, květu marakuji a schizandry čínské. Všechny tyto rostliny jsou již po několik staletí užívány pro obnovu hormonální rovnováhy a zlepšení celkového zdravotního stavu. Vit♀lize™ obsahuje také prášek z klikvy, jejíž přínos pro zdraví byl klinicky prokázán. Forever Living Products při přípravě prášku z klikvy používá patentovaný výrobní postup. Díky tomuto unikátnímu způsobu výroby žaludeční šťáva nebrání příznivému působení klikvy, takže živiny postupují dále do střev, kde jsou postupně vstřebávány.

U této kombinace výživných látek Vit♀lize™ se jedná o kombinaci živin navrženou speciálně pro ženy, která prospívá zdraví a pomáhá udržovat hormonální rovhováhu. Hořčík, vitamín C a vitamín B jsou nezbytné pro produkci hormonů, ale jejichž množství v těle se rychle snižuje v důsledku stresu nebo při užívání běžných léků, včetně antikoncepce a přípravků hormonální substituční terapie.

Tyto vitamíny jsou kombinovány s patentovanou formou železa a vápníku - dvěma minerály, které jsou obzvlášť potřebné pro zdravé srdce, cévy a kosti. Podíl živin je dokonale vyvážený pro dosažení optimálního účinku.

Vit♀lize pro ženy - zmírnění PHZ

  • Podpora hormonální rovnováhy,
  • speciálně navržena s ohledem na potřeby žen,
  • patentovaný a klinicky testovaný brusinkový prášek,
  • obsahuje jablka, květ marakuji, klikvu, železo a vápník.

 

Forever produkty obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet nemocem.