*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

00b - Probiotika a vliv na zdraví - 1. část

 Podpořte svůj trávicí systém

Objevte nový Forever Active Pro-B jako skvělého pomocníka pro zajištění harmonické činnosti trávicího traktu. Naše moderní probiotika, obsahující 6 hodnotných probiotických kmenů a více než 8 miliard prospěšných bakterií, pomáhají udržovat zdravý trávicí trakt a zajišťují jeho efektivní fungování.

Bohužel často zanedbáváme péči o trávicí trakt a podceňujeme jeho význam pro naše zdraví. Nesprávná činnost orgánů tohoto důležitého systému může narušit mnoho dalších tělesných funkcí. Stres, nevyvážená strava, škodlivé působení životního prostředí a neustálý shon mají na trávicí trakt negativní vliv, v důsledku čehož se postupem času může dostavit únava, oslabená imunita, kolísání hmotnosti a kožní problémy.

Vědci zjistili, že struktura střevní mikloflóry může mít zásadní vliv na náš celkový zdravotní stav a pohodu. Probiotika pomáhají obnovit rovnováhu prospěšných bakterií v trávicím traktu a udržovat zdravý zažívací trakt a silný imunitní systém.

Nejnovější výzkumy ukazují, že správná probiotika by měla dosahovat 5 až 10 miliard CFU, které by měly být schopny přežít v trávicím traktu, kolonizovat jej a množit se v něm, jejich kmeny by se měly navzájem doplňovat, jejich účinek na zdraví by měl být klinicky prokázán, probiotika by měla být vyráběna v prostředí s nízkou vlhkostí a uchovávána v málo propustném obalu, který je chrání před vlhkostí.

probiotika

Forever Active Pro-B je jedním z nejmodernějších produktů svého druhu s obsahem více než 8 miliard jednotek CFU, složených z 6 aktivních bakteriálních kmenů se synergickou funkcí. Tato vysoce účinná probiotika jsou odolná vůči působení kyselých žaludečních šťáv a mohou tak optimálně působit ve střevech. Jednoduše užívejte jednu kapsli denně, abyste si udrželi zdravý trávicí trakt a silnou imunitu.

Při vyvíjení Forever Active Pro-B jsme spolupracovali s univerzitní nemocnicí v Kodani, která zaujímá vedoucí pozici v oblasti gastroenterologie, abychom zajistili harmonické fungování vašeho trávicího traktu. Klinickými výzkumy bylo prokázáno, že dva kmeny obsažené v Active Pro-B jsou schopny lépe kolonizovat střeva. Tato pečlivě vyvinutá probiotika působí synergicky s dalšími kmeny a zajišťují tak optimální funkci vašeho zažívacího traktu díky příznivému působení klinicky prozkoumaných bakterií na celý systém, aby bylo dosaženo toho nejlepšího výsledku.

Pokračujte na 2. část ZDE.

Active Probiotic - probiotika pro děti a dospěléprobiotika2

  • Podporuje zdravý trávicí systém,
  • dokáže obejít žaludeční kyseliny, aby se dostal na optimální místo ve střevech,
  • obsahuje 6 synergistických kmenů včetně klinicky studovaného laktobacilu Lactobacillus rhamnosus,
  • neobsahuje sóju ani alergeny.

 

 

 Forever produkty obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet nemocem.