*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

00c - Probiotika a vliv na zdraví - 2. část

Postarejte se o harmonickou funkci trávicího traktu užíváním Forever Active Pro-B a užívejte si ten skvělý pocit!

Náš unikátní probiotický komplex obsahuje také probiotickou vlákninu, která pomáhá udržovat životaschopnost probiotik v lahvičce, a také na jejich cestě trávicím traktem. Tato vláknina podporuje fermentaci dvou kmenů bakterií Bifidobacterium a Lactobacillus, obsažených v přípravku Forever Active Pro-B, díky čemuž je co nejvíce probiotik schopno přežít a dostat se tam, kde jsou nejvíce potřebná.

Active Pro-B neobsahuje sóju ani alergeny a tobolky vhodné i pro vegetariány se vyrábějí speciální metodou a jsou kryogenním způsobem konzervovány kvůli zachování účinnosti probiotických kmenů. Probiotika jsou baleny v lahvičce, která se vyrábí technologií Aktiv Vial a je opatřená speciální vrstvou nepropouštějící vlhkost. Tato speciální technologie umožňuje zachovat přípravku jak během výroby, tak i po celou dobu použitelnost.

Naše probiotika jsou snadno použitelná a není nutné je uchovávat v chladničce. Pro dosažení nejlepších výsledků stačí užívat jednu tobolku denně. Potravinový doplněk Forever Active Pro-B najdete obsažený také v sadě Vital5 a výborně tak doplňuje náš patentovaný Forever Aloe gel, který pomáhá udržovat zdravý trávicí trakt a dodává energii.

Co je CFU a proč jich jsou pro zdravý trávicí trakt potřeba miliardy?

Jednotky tvořící kolonie (anglicky CFU) udávají, kolik je v probiotikách bakterií schopných se množit a vytvářet kolonie. Pouze živé bakterie mohou kolonizovat střeva, účelem probiotik je proto postarat se o to, aby se do trávicího traktu tyto živé bakterie dostaly. Živé neboli prospěšné bakterie se vyznačují mnoha vynikajícími vlastnostmi, pomáhají například udržovat silnou imunitu, podporují trávení, pomáhají organismu vstřebávat více živin a podporují normální růst a vývoj člověka.

Active Probiotic - probiotika pro děti a dospěléprobiotika2

  • Podporuje zdravý trávicí systém,
  • dokáže obejít žaludeční kyseliny, aby se dostal na optimální místo ve střevech,
  • obsahuje 6 synergistických kmenů včetně klinicky studovaného laktobacilu Lactobacillus rhamnosus,
  • neobsahuje sóju ani alergeny.

 

Pozn. text převzat z měsíčníku Forever, leden 2019.

 Forever produkty obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet nemocem.