*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

00a - Aloe Vera Gel = tekuté zlato

Aloe vera je již tisíciletí známá pro svůj blahodárný vliv a oprávněně oslavována. Nejčastěji se používá k ošetření drobných popálenin nebo uklidnění a zvlhčení namáhané pokožky.
Ochutnejte toto tekuté zlato v nápojích společnosti Forever s gelem aloe vera – Forever Aloe Vera Gel, Forever Aloe Berry Nectar a Forever Aloe Peaches.

Aloe vera pochází původně z Arabského poloostrova a jeho neuvěřitelné výhody jsou opěvovány již celá staletí. Důvod, proč tato mocná rostlina obstála ve zkoušce času, je síla gelu, který se nachází v dužině jejich hrubých listů. Aloe Barbadensis neboli aloe vera je varianta, která je podle zjištění pro lidi nejvýživnější a nejprospěšnější. Obsahuje totiž silnou vrstvu gelu bohatou na vitamíny, minerály a živiny.

Jednou z těchto mnoha výživných složek je acemanan. Jedná se o unikátní polysacharid, který se nachází pouze v aloe, a právě jemu lze připsat většinu výhod aloe vera. Díky takto silným účinkům není divu, že je rostlina lidmi užívaná po staletí.

Po konzumaci působí aloe zevnitř blahodárně na přirozené čistící schopnosti, které pomáhají trávicímu traktu vstřebávat do krevního oběhu živiny z jídla, které přijímáme. Podporuje také množení prospěšných bakteriálních kultur. Představte si, že rozříznete list aloe a sníte na živiny bohatý gel přímo z rostliny. Produkty společnosti Forever s aloe vera jsou tomu tak blízko, jak jen to je možné!

Na našich plantážích všechny cenné sukulenty sbíráme ručně a na vrcholu zralosti, abychom z dužiny každé rostliny extrahovali co nejvíce gelu. Listy se ručně oddělí od nejsvrchnější vrstvy a pak se důkladně vyčistí a ručně nakrájí, díky čemuž zůstane hodnotný čistý gel z dužiny listu.

Aloe Vera Gel - neochucený gel z aloeAloe_Vera_Gel_large

Forever aloe gel je tvořen z úžasných 99,7 % gelem z dužiny listu aloe vera. Tento na živiny bohatý nápoj podporuje správnou funkci trávicího ústrojí a udržuje přirozenou úroveň energie. Neobsahuje konzervační látky, cukr ani lepek, pouze větší množství prospěšného přírodního aloe vera, které si můžete vychutnat.

Naše produkty obsahující gel aloe vera jsou tak čisté a silné, že jako vůbec první získaly osvědčení od Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC). Forever Aloe Vera Gel od společnosti FLP má ve skutečnosti téměř dvojnásobné množství acemananu, než požaduje IASC, díky čemuž se z něj stává opravdu silná součást vašeho každodenního jídelníčku.

Aloe Berry Nectar - aloe gel s brusinkami a jablkemAloe_Berry_Nectar_large

Forever Aloe Berry Nectar je osvěžující směsí brusinek, sladkých jablek a 90,7 % stabilizovaného gelu aloe vera. Přesně tak, jako naše ostatní nápoje, má i tento nápoj stejně úžasné výhody pro trávicí a imunitní systém, a zároveň udržuje přirozenou úroveň energie.

V tomto svěžím a silném nápoji se však ukrývá ještě více. Brusinky, které jsou plné fytonutrientů a vitamínů, jsou dokonalou superpotravinou bohatou na vitamin C. Rovněž obsahují proantokyanidiny, silné antioxidanty, které prospívají zdraví močového systému.

Kromě toho Forever Aloe Berry Nectar obsahuje quercetin – antioxidant, který se nachází v jablcích. Není to zdravá a chutná volba?

 

Aloe_Peaches_large

Aloe Peaches - aloe gel s broskvovou šťávou

Pokud chcete ochutnat výhody aloe se sladkým nádechem, vyzkoušejte Forever Aloe Peaches. Tento chutný nápoj je kombinací šťavnatého protlaku z broskví s obsahem vápníku a 84,5 % stabilizovaného gelu z dužiny listů aloe vera. Vychutnejte sílu našeho aloe vera gelu s bohatou chutí broskví dozrálých na slunci.

 

 Forever produkty obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet nemocem.