*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Vit♀lize pro ženy - zmírnění PHZ

Kód: 375
Novinka
902,32 Kč –5 %
forever hormonalni rovnovaha zen
902,32 Kč –5 % 855,96 Kč / ks

Zmírnění Projevu Hormonálních Změn. Speciálně navržena s ohledem na potřeby žen. Patentovaný a klinicky testovaný brusinkový prášek. Podpora hormonální rovnováhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

  • zmírnění Projevu Hormonálních Změn.
  • patentovaná rostlinná směs obsahuje jablečný prášek, mučenku a plod schizandry.
  • podporuje hormonální rovnováhu, abyste se vždy cítila sama sebou.
  • speciálně navržena s ohledem na potřeby žen.
  • patentovaný a klinicky testovaný brusinkový prášek.

Nepohodlí kvůli PMS, menopauze nebo ne zcela optimální funkci močových cest může být spojeno s hormonálními změnami a zvláštními potřebami výživy. Přírodní směs ovoce, bylin, vitaminů a minerálů bohatých na antioxidanty v doplňku pro vitalitu žen.

Patentovaná směs bylin

Vit♀lize™ obsahuje patentovanou směs rostlin včetně jablečného prášku, mučenky a plodů schizandry. Každá z těchto rostlin byla po staletí využívána k vyrovnávání hladin hormonů a na podporu celkového zdraví a pohody.

Podívejte se na video o tomto výrobku ZDE

Tyto rostliny jsou pak zkombinovány s klinicky testovaným brusinkovým práškem, který je vyroben patentovaným procesem zintenzivňujícím přirozené výhody celých brusinek. Tato jedinečná forma brusinek spojuje patentovanou technologii, která chrání brusinky před zničením zažívacími kyselinami v žaludku, čímž dodává živiny dolnímu gastrointestinálnímu traktu, kde mohou být postupně vstřebávány

Jedinečná směs živin

Vit♀lize™ obsahuje i směs živin speciálně navržených a vyvážených na podporu zdraví a hormonální rovnováhy žen. Hořčík, vitamin C a B vitaminy jsou nezbytné pro tvorbu hormonů, ale tyto důležité živiny jsou i lehce vyčerpávány stresem a běžnými léky včetně antikoncepce a hormonální substituční terapie.

Tyto vitaminy jsme zkombinovali s patentovanou formulí železa a vápníku, dvěma důležitými minerály pro zdravý kardiovaskulární systém a zdravé kosti žen. Tyto živiny byly správně vyvážené, aby poskytovaly plnou podporu.

OBSAH

60 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Dvě tablety 2x denně

Složení

vitalize_women

Doplňkové parametry

Kategorie: Ženy v menopauze
Složení: Mikrokrystalická celulóza, hydroxypropyl- methylcelulosa, kyselina stearová, síťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, sodná sůl karboxymethylcelulózy, dextriny, dextróza, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, citrát vápenatý.