*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Vit♀lize pro ženy - zmírnění PHZ

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Zmírnění Projevu Hormonálních Změn. Speciálně navržena s ohledem na potřeby žen. Patentovaný a klinicky testovaný brusinkový prášek. Podpora hormonální rovnováhy.

Běžná cena 852 Kč
Ušetříte 43 Kč (–5 %)
809 Kč / ks    
Kód produktu 375
Kategorie Ženy v menopauze
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

  • zmírnění Projevu Hormonálních Změn.
  • patentovaná rostlinná směs obsahuje jablečný prášek, mučenku a plod schizandry.
  • podporuje hormonální rovnováhu, abyste se vždy cítila sama sebou.
  • speciálně navržena s ohledem na potřeby žen.
  • patentovaný a klinicky testovaný brusinkový prášek.

Nepohodlí kvůli PMS, menopauze nebo ne zcela optimální funkci močových cest může být spojeno s hormonálními změnami a zvláštními potřebami výživy. Přírodní směs ovoce, bylin, vitaminů a minerálů bohatých na antioxidanty v doplňku pro vitalitu žen.

Patentovaná směs bylin

Vit♀lize™ obsahuje patentovanou směs rostlin včetně jablečného prášku, mučenky a plodů schizandry. Každá z těchto rostlin byla po staletí využívána k vyrovnávání hladin hormonů a na podporu celkového zdraví a pohody.

Podívejte se na video o tomto výrobku ZDE

Tyto rostliny jsou pak zkombinovány s klinicky testovaným brusinkovým práškem, který je vyroben patentovaným procesem zintenzivňujícím přirozené výhody celých brusinek. Tato jedinečná forma brusinek spojuje patentovanou technologii, která chrání brusinky před zničením zažívacími kyselinami v žaludku, čímž dodává živiny dolnímu gastrointestinálnímu traktu, kde mohou být postupně vstřebávány

Jedinečná směs živin

Vit♀lize™ obsahuje i směs živin speciálně navržených a vyvážených na podporu zdraví a hormonální rovnováhy žen. Hořčík, vitamin C a B vitaminy jsou nezbytné pro tvorbu hormonů, ale tyto důležité živiny jsou i lehce vyčerpávány stresem a běžnými léky včetně antikoncepce a hormonální substituční terapie.

Tyto vitaminy jsme zkombinovali s patentovanou formulí železa a vápníku, dvěma důležitými minerály pro zdravý kardiovaskulární systém a zdravé kosti žen. Tyto živiny byly správně vyvážené, aby poskytovaly plnou podporu.

OBSAH

60 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Dvě tablety 2x denně

Složení

vitalize_women

Složení Mikrokrystalická celulóza, hydroxypropyl- methylcelulosa, kyselina stearová, síťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, sodná sůl karboxymethylcelulózy, dextriny, dextróza, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, citrát vápenatý.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.