*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Aloe Vera Freedom- gel s kloubní výživou

Kód: 196
1 171,20 Kč –5 %
Aloe vera freedom
1 171,20 Kč –5 % 1 111,33 Kč / ks

Vhodná kloubní výživa pro seniory a sportovce. Regenerace kůže a urychlení hojení. Pomáhá předcházet opotřebení kloubů a jejich dalšímu zánětu. Chrání před poškozením chrupavky. Skvělá chuť pomerančů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme přihlášení do klientské sekce a využití 5% slevy. Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu: Nákup s 30% slevou ZDE.

Proč je práve náš Aloe Vera gel ten nejlepší a nejkvalitnější na trhu?

Forever Freedom kombinuje Aloe Vera s látkami, které jsou užitečné pro udržení správné funkce kloubů a pohyblivosti v chutné šťávy s pomerančovou příchutí.

Vzali jsme glukosamin sulfát a chondroitin sulfát - dva přirozeně se vyskytující prvky, které prokázaly, že pomáhají udržovat zdravou funkci kloubu a jeho pohyblivost - a zkombinovali s naším stabilizovaným gelem z Aloe Vera. K tomu jsme přidali vitamín C a MSM, primární zdroj bio-dostupné síry, které tělo potřebuje k udržení zdravých pojivových tkání a kloubních funkcí.

Glukosamin sulfát a chondroitin sulfát jsou přírodní látky, které pomáhají udržovat strukturu a zdraví chrupavky, udržovat tento přirozený "tlumič nárazů" dobře hydratovaný. Pomáhají také udržovat "mazací kapalinu" v kloubu v potřebné viskozitě, aby umožnily jednomu povrchu volně klouzat nad jiným. Jak tělo stárne, je méně schopné produkovat tyto přírodní prvky zdravé chrupavky, které pak mohou vést k "opotřebení" kloubů.

Forever Freedom poskytuje obvykle doporučené množství glukosaminu sulfátu (1500 mg), chondroitin sulfátu (1200 mg) plus 750 mg MSM a 250 g vitaminu C na 120 ml porci.

Potenciální přínosy:

  • Pomáhá předcházet opotřebení kloubů a jejich dalšímu zánětu.
  • Chrání před poškozením chrupavky.

Podporuje tvorbu nové zdravé chrupavky

  • Přísady vědí, že znovu prožívají příznaky artritidy a svalového revmatismu.
  • Bezpečně se kombinuje s běžnými léky.
  • Výkonné a rychlé působení.
  • Vhodné pro osoby trpící zánětem kloubů, také pro sportovce, kteří chtějí zabránit opotřebení.

 

aloe_freedom_2


Klíčové složky prokázaly:

  • Uleví bolesti
  • Sníží zánět
  • Obnoví mobilitu

Sulfát glukosaminu

Přírodní součást chrupavky. Lze dokázat, že orální glukosamin se rozhodně dostává do kloubní chrupavky. Výzkum ukázal, že 1500 mg glukosaminu sulfátu (nacházející se v jedné dávce 120 ml Forever Freedom) je ekvivalentní při bolestech na 1200 mg (doporučené denní množství) Ibuprofenu a podobných analgetik.

Chondroitin sulfát

Opět přirozeně se vyskytující látka v chrupavce, která tvoří její matrici a tak pracuje v kombinaci s glukosaminem, aby byl kloub silný a zdravý. Chondroitin také pomáhá udržovat viskozitu synoviální tekutiny v kloubu, takže funguje jako "hustý olej v motoru", který brání pohybu pohyblivých částí mezi sebou.

MSM (methylsulfonylmethan)

Tato přirozeně se vyskytující sloučenina síry se nachází v každé buňce v těle a je nezbytná pro výrobu bílkovin. Sám je silným analgetikem a protizánětlivým účinkem a používá se již řadu let při úspěšném ošetřování zraněných koní.

Aloe vera Freedom je drinking gel, který vyživuje všechny části pohybového aparátu; vhodná kloubní výživa pro seniory i sportovce

Aloe Vera Freedom dokáže efektivně a trvale obnovovat hladinu kolegenu a elastenu, složek odpovědných za pevnost a pružnost kloby_stariprakticky celé naší pohybové soustavy. Kolagen je základem každé kosti,kloubu,úponu,šlachy či svalu.

Díky vápníku a hořčíku posiluje také naše kosti a zajišťuje tak jejich zdravou strukturu. Chrání je tak proti osteoporóze - typickému onemocnění kostí v pokročilém věku člověka.

 

 

Aloe Vera Freedom snižuje rizika kardiovaskulárních a dalších závažných onemocnění

Lidský organizmus je neustále vystavován náporu volných radikálů, které postupně oslabují lidské buňky a dávají tak šanci vzniku závažnýchkardiovask_nemoci onemocnění jako jsou nádory, kardiovaskulární choroby či porucha vlastní imunity. Jedinou zbraní proti volným radikálům jsou tzv. antioxidanty. Tělo si však jejich zásoby těchto vitaminů nedokáže snadno vytvořit, a proto je musíme neustále doplňovat vhodnou stravou. Aloe Vera Freedom poskytuje přirozený zdroj těch nejznámějších z nich, tedy vitamín E a C.

Vitamín E spolu s vitamínem C snižují všechna rizika kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny a Alzheimerovy demence, podílí se také na zlepšování imunitních reakcí organismu. Vitamín E ovlivňuje rozpouštění tuků v krvi a odplavuje cholesterol z krevních cest, snižuje riziko trombózy, chrání pokožku a játra před onemocněními. Zároveň zvyšuje hladinu zdravého HDL cholesterolu a snižuje tím tvorbu koronárních plátů. Vitamín C pak zvyšuje účinost vitamínu E.

Kromě zmíněných antioxidantů Aloe Vera gel obsahuje kyselinu listovou a komplex vitamínu skupiny B, které podporují krvetvorbu člověka a zajišťují správnou funkci nervů, mozku a srdce. Chrání srdce před rozkladem homocysteinu,jehož zvýšená hladina přispívá k výskytu rakoviny tlustého střeva,Alzheimerovou demencí a arteriosklerotickým onemocněním.

Selen v Aloe gelu obsažený rovněž snížuje rizika rakoviny a onemocnění srdce.

Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi

Aloe Vera představuje jedinečný doplněk stravy také pro diabetiky. To vše díky spojení vitamínu B3, tří aminokyselin a chromu, které jsou součástí gelu rostliny. Tato kombinace pomáhá výrazným způsobem zlepšovat metabolismus cukrů.

Nemusíte trpět problémy s klouby, abyste mohli využívat Forever Freedom. Každý může pít: sportovci, kteří se obávají délky zotavení; Fotbalisté, kteří trénují každý týden a potřebují chránit klouby před opotřebením; Také cyklisté, turisté, lyžaři, běžeči: ve skutečnosti každý, kdo si přeje udržet zdravou funkci kloubu a mobilitu.

Forever produkty obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet nemocem.

Doplňující informace

OBSAH

1 litr

POUŽITÍ

Při prvním užívání 3x denně 0,02l na lačno (půl hodiny před jídlem nebo dvě hodiny po jídle). Nezapíjíme. Po vypotřebení 3 balení užíváme 2x denně (ráno a večer). Astmatici a pacienti se silným zánětlivým onemocněním střev a kloubů užívají zpočátku pomalu (kávová lžička 3x denně). Po 1-2 týdnech přecházíme na standardní režim. Pro dosažení optimálních výsledků dodržujeme zvýšení pitný režim 2-3l tekutin (zejména čisté vody) denně. Aloe nápoj z těla škodlivé toxiny uvolní a voda je odplaví posléze z těla ven.

SLOŽENÍ

aloe vera gel (88,9% hmotnostních), přírodní pome - rančový koncentrát (příchuť), fruktóza, síran glu - kosaminu, síran chondroitinu, přírodní pomeran - čová příchuť, metylsulfonylmetan (MSM), kyseli - na askorbová (vitamin C), kyselina citronová, sor - bitan draselný, benzoan sodný, tokoferol (vitamin E – antioxidant)