*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

INFINITE - čistící hydratační krém

Kód: 554
Akce
784,91 Kč –5 %
hydratacni cistici krem 2
784,91 Kč –5 % 744,17 Kč / ks

Jemný, hydratující a mléčný přípravek. Používá hypo-alergenní kokosové mastné kyseliny k odstranění mastnoty z vaší pleti, takže jí může pečlivě a jemně smýt - vaše tvář je proto měkká na dotyk a bez pocitu sucha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

Odhaduje se, že jabloň je nejstarší strom, který se kultivoval. Šťáva, která protéká tímto trvanlivým ovocem, odolala během tisíců let poškození a změnám životního prostředí. Využili jsme dvě klíčové složky tohoto plodu bohatého na vitamíny: jablečný extrakt a jablečné aminokyseliny, které poskytují tomuto čisticímu přípravku silnou ochranu před účinky stárnutí.

Tento čistící přípravek, který je jemný, hydratující a mléčný, používá hypo alergenní kokosové mastné kyseliny k odstranění mastnoty z vaší pleti, takže jí může pečlivě a jemně smýt - vaše tvář je proto měkká na dotyk a bez pocitu sucha.

Klíčovou vlastností mladistvé pokožky je dobrá hydratace a svěžest. Tento čisticí přípravek proti stárnutí pomáhá funkci tvorby bariéry pleti v boji proti napětí a suchu. Velké množství kyseliny linolové a vitamínu E, které se nacházejí ve slunečnicovém oleji, podporují lipidy kůže a pomáhají odstraňovat nečistoty a odumřelé části.

Nepoužívejte jen na umytí špíny a make-upu, pomáhejte pokožce, aby vypadala a působila na dotek mladší, a zároveň položte pevný základ vaší rutinní péče proti stárnutí.