*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

INFINITE - obnovovací krém

Kód: 558
Akce
1 733,18 Kč –5 %
infinite obnovovací krem
1 733,18 Kč –5 % 1 644,41 Kč / ks

Účinné rostlinné přísady jako acai a granátové jablko poskytují antioxidační podporu a zároveň dodávají pleti pocit hydratace a hladkost. Tyto složky spolu poskytují osvědčené výsledky na zklidnění pokožky, přičemž vitamin B3 a kořen z červené řepy vyrovnávají tón a texturu na podporu mladistvého vzhledu pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

Dokonce s tolika zvlhčovači, obnovující krém je lehký a hladký na pokožce a vstřebává se rychle bez jakéhokoli mastného nebo těžkého pocitu.

Účinné rostlinné přísady jako acai a granátové jablko poskytují antioxidační podporu a zároveň dodávají pleti pocit hydratace a hladkost. Rostlina Centipede Cunninghamii pocházející z Austrálie synergicky způsobuje zlepšení mnoha výhod aloe. Tyto složky spolu poskytují osvědčené výsledky na zklidnění pokožky, přičemž vitamin B3 a kořen z červené řepy vyrovnávají tón a texturu na podporu mladistvého vzhledu pleti.

Složky jako squalan, jojobové estery, glykolipidy a včelí vosk vykazují výrazné zvlhčovací vlastnosti a napomáhají rozetřený krému na pleti.

Esenciální olejová směs levandule, petitgrainu, bazalky, eukalyptu, limetky a pomerančové kůry proti stárnutí zvyšuje účinky aloe při obnovování a omlazování suché pokožky.

Také jsme přidali nejnovější chemickou látku, která poskytla novou strukturu cukru, zlepšuje ochrannou bariéru a zadržování vody v pokožce.

A konečně, velmi důležitým krokem pro působení obnovovacího krému infinity by Forever ™ je to, že spojuje všechny účinné vlastnosti, které získala vaše pokožka, takže můžete začít zpomalovat plynutí času.