*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

INFINITE - zpevňující komplex vitamínů

Kód: 556
1 470,16 Kč –5 %
Infinite zpevnujicí komplex 3
1 470,16 Kč –5 % 1 395,41 Kč / ks

Dvě malé tablety bez povlaku užívané denně podporují několik vnitřních systémů těla i celkový zdravotní stav a vzhled pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

Dvě malé tablety bez povlaku užívané denně podporují několik vnitřních systémů těla i celkový zdravotní stav a vzhled pleti. Balení 60 tablet.

Podle dvou studií francouzský meloun poskytuje superoxiddizmutázu, což je klíčový hráč v antioxidačním systému a pomáhá bojovat proti stresu pro volné radikály.

Patentované fytoceramidy získané z evropské pšenice doplňují klíčovou složku, která se přirozeně nachází v pleti a hraje rozhodující úlohu pro funkci vytváření bariéry chránící před ztrátou vlhkosti, podporuje hydrataci pokožky a představuje ochranu před stárnutím.

Ukázalo se, že užívání kolagenu perorálně zmenšuje hloubku vrásek na obličeji a zvyšuje pružnost, flexibilitu a hydrataci pokožky. Vitamín C nakonec pomáhá snižovat únavu a vyčerpanost a přispívá také k normální tvorbě kolagenu.

Tato krása při přístupu zevnitř je revolučním vývojem v boji proti stárnutí a poskytuje vše, co chybí všem ostatním systémům proti stárnutí. Zpevňující komplex pracuje společně se zpevňujícím sérem a dalšími aktuálními produkty linie infinity by Forever ™, aby vytvořil nejúčinnější zbraň proti pleti, která vypadá matná, bledá a unavená.

Pro více informací o tomto produktu si stáhněte PDF soubour zde:

infinite by Forever™ firming complex