*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 15% slevy.

INFINITE - zpevňující sérum

 
 

Tento vědecky zdokonalený recept zvyšuje účinek aloe klinicky testovanou složkou, což je trifluóracetyl tripepetid-2 => tří amino kyseliny peptidu, který napodobuje přirozený proces kůže a zvyšuje její pevnost a také přispívá ke snížení výskytu jemných linií a vrásek.

Běžná cena 1 395 Kč
Ušetříte 214 Kč (–15 %)
1 181 Kč / ks    
Kód produktu 555
Značka Forever Living Products
Webová stránka značky foreverliving.com/retail/...
Kategorie EXKLUZIVNÍ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 15% slevy.
Registrace a nákup s 15% slevou ZDE.

Tento vědecky zdokonalený recept zvyšuje účinek aloe klinicky testovanou složkou, což je trifluóracetyl tripepetid-2. V klinických testech už jen tato jediná složka výrazně zlepšila elasticitu pleti a je známá tím, že bojuje proti progerínu, škodlivému proteinu, jehož výskyt se zvyšuje při stárnutí a způsobuje devastaci pleti. Napodobením přirozených procesů v pleti tento troj-aminokyselinový peptid zlepšuje pevnost pleti a snižuje viditelnost jemných linií a vrásek.

Tato složka by mohla být sama o sobě samostatným produktem, ale nezůstali jsme jen při tom. V kombinaci s hydrolyzovaným hyaluronátem sodným, přírodní zvlhčující látkou na podporu hydratace a kondicionéry pleti je zpevňující sérum vědecky navrženy tak, aby aloe dosáhla optimální účinek na zklidnění a vyhlazení pleti. Kvasnicový extrakt pomáhá podporovat syntézu kolagenu a přirozenou obranyschopnost pokožky, aby se zredukoval nerovnoměrný tón pleti, zatímco syrovátkový protein revitalizuje pleť tím, že zvyšuje hladkost, pevnost a tloušťku pleti.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.