*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Zdraví začíná od imunity

Aktivujte zdraví svojí trávicí soustavy s připravkem

Forever Active Pro-B

Zlepšené probiotika společnosti Forever podporují zdraví trávicí soustavy 6 prospěšnými probiotickými kmeny a více než 8 miliardami CFU ,,dobrých´´ bakterií, které pomáhají udržovat zdraví a dobrou funkci vašich střev.

Pokud jde o podporu celkového zdraví, střeva hrají důležitou úlohu. Výzkumy ukazují, že zdravé bakterie nejsou potřebné pouze pro dobré zdraví trávicí soustavy, ale pomáhají podporovat zdravou imunitu, abyste se citíli co nejlépe.

Bohužel je lehké zanedbávat zdraví střev a podceňovat to, jaké jsou důležité pro celkové zdraví. Stres, nezdravá strava, environmentálné faktory a rychlý životní styl poškozují náš gastrointestinální trakt (GI trakt) a časem může mít vliv na váš organismus včetně únavy, oslabené imunity, problémy s udržením zdravé hmotnosti a kožní problémy.

ívání probiotik může pomoct obnovit rovnováhu ,,dobrých´´ bakterií ve vašem trávicím traktu, a tak pomáhat podporovat zdravý trávicí a imunitní systém.

Nové výzkumy ukazují, že dobré probiotika by měly mít 5 až 10 miliard CFU, přežít v celém GI traktě, aby kolonizovaly střeva a množily se v nich, měly by obsahovat kombinaci kmenů s doplňujícími vlastnostmi, měly by mít klinicky potvrzené účinky na zdraví a měly by se vyrábět a balit bez vlhkosti a nebo s nízkou vlhkostí. Forever Active Pro-B splňuje všecky tyto podmínky a nabízí ještě více pomocí nejnovější technologie.

probiotika

Každá kapsle obsahuje víc než 8 miliard CFU šesti synergistických kmenů bakterií.

Tato probiotická elektrárna dokáže obejít žaludeční kyseliny a začít optimálně působit až ve střevech. Stačíívat jednu kaspsli denně, a tím pomůžete podpořit vyvážený trávicí a imunitní systém.

Forever Active Pro-B obsahuje FloraActive - různé prospěšné probiotické kmeny od Kodaňské univerzitní nemocnice, která je na čele v oblasti gastroenterológie. Bylo klinicky dokázané, že dva z kmenů, které jsou obsažené v našem přípravku, umožnují rozsáhlou kolonizaci ve střevech.

Naše jedinečná směs obsahuje i probiotickou vlákninu, která je ideální na zachování, uchování a transport probiotik do vašich střev. Tato vláknina podporuje kvašení bifidobaketrií a lactobacillius casei - dvě bakterie obsáhnuty v přípravku Forever Active Pro-B, které pomáhají zajistit, že přežije víc probiotických kmenů, a aby se dostaly tam, kde jich tělo potřebuje nejvíc.

Abychom ještě více posílili budování imunity, přidali jsme zinek, který prokazatelně podporuje zdravý imunitní systém a metabolismus. Výzkumy ukazují, že zinek je důležitý pro normální vývoj a fungování imunitních buněk, které posilují přirozenou obranyschoppnost vašeho těla.

Forever Active Pro-B bez sóje a alergenů je vegetariánská kapsle, která je jedinečně vyrobená a kryogenicky zmrazená tak, aby zachovala sílu našich probiotických kmenů. Přípravek Forever Active Pro-B je balený technologií Active - Vial Technology, při které je speciálně vytvořené pouzdro zabudované do láhve, aby produkt chránil před vlhkostí. Tato technologie uchovává sílu produktu během výrobního procesu a času skladování.

Naše jednoduché probiotika se lehce užívají a nemusí být v chladu. Jestli chcete dosáhnout nejlepších výsledků, stačí brát jednou denně. Forever Active Pro-B je také součástí našeho kombinovaného balení Vital5 a doplňuje náš patentovaný gel Forever Aloe Vera Gel, který pomáhá udržet zdraví trávící soustavy a přirozenou úroveň energie.

05-forever aktivní probiotikum_970x310

Co jsou CFU a proč jsou jejich miliardy potřebné pro gastrointestinální zdraví?

Tyto ,,jednotky tvoří kolonie´´ určují to, kolik bakterií v probiotikách se dokáže dělit a tvořit kolonie. Pouze probiotické bakterie , které jsou živé, dokážou kolonizovat a dostat živé bakterie do vašeho střeva, je cílem probiotik. Živé nebo ,,dobré´´ bakterie jsou velmi prospěšné, například podporují zdravý imunitní systém, napomáhají procesu trávení potravy, pomáhají uvolňovat živiny na vstřebávání a pozitivně přispívají k normálnímu lidskému růstu a rozvoji.

Active Probiotic - probiotika pro děti a dospěléprobiotika2

  • Podporuje zdravý trávicí systém,
  • dokáže obejít žaludeční kyseliny, aby se dostal na optimální místo ve střevech,
  • obsahuje 6 synergistických kmenů včetně klinicky studovaného laktobacilu Lactobacillus rhamnosus,
  • neobsahuje sóju ani alergeny.

 

  Forever produkty obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet nemocem.