*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Aloe Blossom Tea - aloe vera čaj s bylinkami

 
  • 1 z 2
 

Aloe vera čaj s bylinkami. Vynikající chuť díky správné dávce květů aloe, příměsi skořice a zázvoru z Číny, voňavého hřebíčku z Madagaskaru, uklidňujícímu novému koření z Jamajky, pomerančové kůře plné vitaminu C, heřmánku, listům ostružiny. Nízkokalorický a bez kofeinu.

Běžná cena 513 Kč
Ušetříte 27 Kč (–5 %)
486 Kč / ks    
Kód produktu 200
Kategorie Produkty do domácnosti
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.

 

  • ALOE BLOSSOM HERBAL TEA je přírodní směs lístků, bylin a koření.
  • Aloe vera čaj s bylinkami.
  • Speciálně připraven tak, aby poskytl vynikající chuť a bohaté aroma.
  • Bez kofeinu.
  • Spojuje ingredience z Číny, Jamajky, Egypta a Indie.
  • Tlumí stres z uspěchaného dne díky uklidňujícím složkám.
  • Obsahuje skořici apomara, která je osvěžující, pomerančovou kůru a hřebíček, nové koření a zázvor.

Aloe vera čaj s bylinkamije přírodní směs lístků, bylin a koření, speciálně připravená tak, aby poskytla vynikající chuť a bohaté aroma. Čaj ALOE BLOSSOM HERBAL TEA vytváří teplou aromatickou atmosféru a ponoří Vás do relaxační a uvolněné hladiny Vaší mysli. Čaj je absolutně bez kofeinu a byl připraven tak, aby občerstvil a oživil vaše vnímání a pocity vždy, když si uděláte přestávku a dopřejte si pár minut oddychu a relaxace.

Ať ho pijete horký nebo ledový, Aloe vera čaj s bylinkami má výbornou chuť a navíc jeho příprava je jednoduchá. Je to skutečně mezinárodní produkt, který v sobě spojuje ingredience z Číny, Jamajky, Egypta a Indie. Každá složka byla vybraná tak, aby pomohla vyvolat tonizující účinek kdykoli, když pocítíte stres z uspěchaného dne: skořice apomara je osvěžující, pomerančová kůra a hřebíček zase dávají teplou ovocnou chuť, nové koření a zázvor uklidňují. Tento nízkokalorický osvěžující nápoj, který obsahuje také květy aloe z našich vlastních plantáží, přirozeně tlumí chuť k jídlu. Používejte ho jako část každodenního přísunu tekutin.

OBSAH

25 čajových sáčků, samostatně balených do fólie.

DÁVKOVÁNÍ

Aloe vera čaj se může pít podle chuti horký i studený. Z jednoho čajového sáčku připravíte podle chuti od jednoho šálku až po 1,5 litru lahodného čaje. Úplný popis dávkování a přípravy najdete na každé krabičce.

Složení skořice, pomerančová kůra, hřebíček, nové koření, zázvor, kardamom, fenykl, heřmánek, květy aloe, listy ostružin, Gymnemma Sylvestre