*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 35 %.

CardioHealth s Koenzynem Q10

 
 

FOREVER CARDIOHEALTH ™ s koenzymem Q10 je speciální prášek, který je vytvořen tak, aby se rozpustil v našem Aloe Vera Gelu. Obsahuje důležité látky podporující zdravý kardiovaskulární systém. Podporuje zdravou hladinu homocysteinu. Dodává koenzym Q10 na řádné fungování buněk a antioxidanty potřebné pro zdravé srdce.

Běžná cena 758 Kč
Ušetříte 38 Kč (–5 %)
720 Kč / ks    
Kód produktu 312
Značka Forever Living Products
Webová stránka značky foreverliving.com/retail/...
Kategorie Vitamíny a minerály
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 35 % slevu:
Nákup s 35% slevou ZDE.

FOREVER CARDIOHEALT ™ s koenzymem Q10 je speciální prášek, který je vytvořen tak, aby se rozpustil v našem Aloe Vera Gelu, a poskytl takto tři důležité látky podporující zdravý kardiovaskulární systém. Podporuje zdravou hladinu homocysteinu, dodává koenzym Q10 na řádné fungování buněk a antioxidanty potřebné pro zdravé srdce. Společně tyto ingredience podporují celkové kardiovaskulární zdraví.

Koenzym Q10 je enzym, který produkuje lidské tělo, a je důležitý pro základní fungování buněk včetně těch, které se týkají srdce a cév. Říká se, že hladiny koenzymu Q10 se věkem snižují a právě tehdy je potřebujeme nejvíce. FOREVER CARDIOHEALTH zajišťuje zásobu koenzimu Q10, kterou vaše tělo potřebuje.

Dalším způsobem, jak FOREVER CARDIOHEALTH podporuje dobrou funkci kardiovaskulárního systému je, že pomáhá udržovat zdravou hladinu homocysteinu v krvi. Vitaminy B v prášku FOREVER CARDIOHEALTH (vitamín B6, B12 a kyselina listová) ukázaly, že udržují homocystein v zdravé nižší hladině. Tím vlastně pomáhají podporovat zdravé srdce a funkci cév. FOREVER CARDIOHEALTH také obsahuje výběr roslinných extraktů (hroznová jadérka, kurkuma, boswellia a olivový list), které - jak bylo zjištěno ve studii - působí příznivě na podporu kardiovaskulárního systému. K tomu všemu jsme přidali minerální látky magnézium a chrom plus lecitin, které jsou nezbytné pro zdravé srdce a kterým vděčíme za pružné cévy, přeměnu tuků, silné antioxidační účinky a vitaminy C a E.

A teď vezměte všechny tyto výjimečné látky a zamíchejte je do svého poháru naplněného Aloe Vera Gelem, abyste dosáhli mimořádně příznivého účinku díky zázračnému listu aloe.

Stačí nalít, zamíchat a pít - srdce vám poděkuje!

OBSAH

30 sáčků

DÁVKOVÁNÍ

Obsah jednoho sáčku rozpusťte ve 100 ml Aloe Vera Gelu nebo jiného nápoje a vypijte.

Složení oláty (jako kyselina listová), sójový lecitin, koenzym Q10, vitamín C (jako kyselina askorbová), vitamín E (směs tokoferolů), vitamín B6 (jako pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (jako kyanokobalamin), chrom (jako chlorid chromitý), hořčík (jako citran hořečnatý), extrakt z hroznových jadérek, extract z kurkumy, extrakt z boswellie, extrakt z listu olivy, ostatní složky: fruktóza, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.