*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Multi Maca - peruánská energetická bylina

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 • 1 z 3
 

K nápravě hormonální nerovnováhy u žen, které jsou odpovědné za příznaky PMS / PMT a menopauzy. Podporuje zvýšení ženského i mužského libida. Může potlačit onemocnění ženského reprodukčního systému. Snižuje účinky stresu, výkyvy nálad, hladinu cukru v krvi. 

Běžná cena 819 Kč
Ušetříte 40 Kč (–5 %)
779 Kč / ks    
Kód produktu 215
Kategorie Vitamíny a minerály
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

 • Jedlý kořen (MACA) podporuje dosažení síly a vytrvalosti
 • Dnes je známá jako Peruánský žen-šen
 • Podporuje výdrž, předchází únavě a snižuje účinky stresu na organizmus
 • Maca může zvýšit ženské libido
 • Obsahuje 60 % karbohydrátů, 10 % proteinů, 8,5 % vlákniny a 2,2 % lipidů
 • Maca obsahuje ještě další aminokyselinu – arginin, která může mít podstatnou roli při podpoře mužské plodnosti a aktivity

Forever Multi Maca

Na první pohled byste si mohli myslet, že Forever Multi-Maca je doplněk pouze pro muže - ale maca byla po staletí používána ženami se stejným množstvím výhod jako muži. Tato bylina je nejoblíbenější svou úlohou jako afrodiziakum léčit impotenci (erektilní dysfunkci) a zvýšit počet spermií. Maca je mnohem víc než to: může zvýšit vytrvalost při práci a sportu, zlepšit svalový tonus, snižovat účinky stresu a bojovat proti problémům s hormonálními účinky, jako je ukládání tuku, akné, PMS a další.

Maca je v Peru více než 2 000 let vysoce ctěná bylina. Podle legendy bojovníci z Inků jedli Macu na sílu a vytrvalost, než se chystali do bitvy. Maca byla označována jako sexuální rostlina Inků. Dnes je známá jako "peruánský ženšen". Moderní studie naznačují, že Maca může podporovat libido, sexuální sílu a energii.

multi_maca_3

Jak funguje Maca

Vzhledem k věku a stresu se váš endokrinní systém zastaví produkcí dostatečných hormonů, které vám umožňují fungovat ve vašem nejlepším stavu, což znamená nižší energetickou hladinu a snížení fyzické síly a vytrvalosti. Maca signalizuje hypotalamu a hypofýzu, aby "resetovala" vaše tělo tak, aby vaše endokrinní žlázy (varlata, vaječníky, pankreas, štítná žláza) začaly produkovat hormony na optimální a mladistvé úrovni.

Hormony nejsou jen pro sex; určují vše, co se ve vašem těle děje, včetně nálad, energetických hladin, svalové hmoty, přírůstku hmotnosti, spánku, bdělosti a všech aspektů vašeho zdraví. Na začátku vědních tříd jsou hormony obvykle popsány jako poslové, protože jsou používány k přenosu signálů a informací mezi orgány a orgány.

Představte si, že vaše tělo je obří společnost, která se spoléhá na e-maily (hormony) pro komunikaci. Co by se stalo s produktivitou a chodem této společnosti, kdyby se ve většině jejích oddělení přestaly fungovat e-maily? Maca lze porovnat s restartováním, kdy se unavené tělo znovu aktivuje.

Forever Living Multi-Maca tablety

 • Maca Lepidium meyenii (kořen) - používané jako potraviny i léky, maca podporuje vytrvalost, svalový tonus, zvládání stresu, sexuální funkce a plodnost jak u mužů, tak u žen.
 • Tribulus terrestris (ovoce) - používá se ke zvýšení pohlavního styku (libido) aktivací androgenních receptorů v mozku. Tato energie může být přesměrována, aby zvýšila atletické, intelektuální a umělecké aktivity (podle freudovských teorií).
 • Muira Puama (kořen) - je známo, že potlačuje chuť k jídlu, blokuje vstřebávání cholesterolu a snižuje zánět. Tato bylina byla také nalezena v laboratorních studiích k potlačení rakoviny prostaty a rakoviny kůže.
 • Catuaba (kůra) - známá pro afrodiziakální vlastnosti a zlepšující funkci nervového systému.
 • L-arginin - aminokyselina, která podporuje silnější svaly a kosti, snižuje krevní tlak, urychluje regeneraci a zlepšuje mužské sexuální funkce.
 • Saw Palmetto (ovoce) - příznivé pro zdraví prostaty a vaječníků, stejně jako prevence mužské plešatosti u mužů a žen.
 • Pygeum africana (kůra) - Používá se jako alternativní léčba rozšířené prostaty.
 • Koenzym Q-10 - důležitý enzym a antioxidant používaný při výrobě energie, CoQ10 je spojen s delší životností, zdravím srdce, nižším krevním tlakem, prevencí migrény a léčbou rakoviny.
 • Sójový extrakt - obsahuje fytoestrogeny, které vyvažují účinek mužských hormonů. Sója zmírňuje příznaky PMS a menopauzy a podporuje dobrou pleť.

 

multi_maca_2

Maca - výhody pro ženy

Maca se používá k nápravě hormonální nerovnováhy u žen, které jsou odpovědné za příznaky PMS / PMT a menopauzy, jako jsou břišní křeče, akné, nízká hladina cukru v krvi (cravings), návaly horka a deprese (z nízkého estrogenu). Protože maca stimuluje vaše tělo k produkci správného množství hormonů, můžete se méně spoléhat na hormonální pilulky nebo injekce, které mohou mít dlouhodobé negativní účinky.

Vzhledem k tomu, že moderní ženy jsou zaměstnány prací, dětmi a starání se o domácnost po celé roky, únava je běžný problém, který vážně zhoršuje produktivitu a radost z života. Maca vám pomůže zlepšit vaši vytrvalost a schopnost vyrovnat se se stresem.

Pro páry, které se pokoušejí mít dítě, mohou být šance na početí vylepšeny, pokud oba partneři používají Macu. Nejen že může maca zvýšit počet a účinnost spermií, může potlačit onemocnění ženského reprodukčního systému, jako jsou cysty vaječníků a infekce močových cest, a prodloužit životnost plodnosti. (Poraďte se s lékařem, pokud užíváte léčbu plodnosti).

Je Maca vhodná pro muže i ženy?

Maca se používá po dobu stovek let jako základní potravina (nejen pro lékařské účely) a má vysoký stupeň bezpečnosti. Jediný známý problém s příjmem maca je, že někteří jedinci mají potíže s trávením kořene a mohou mít podrážděný žaludek. Vyhýbejte se možnému problému tím, že vždy užíváte macu s jídlem.

Ženy někdy prožívají akné při zahájení užívání příliš mnoho macy. Tento vedlejší účinek obvykle zmizí v čase a pokračování v užívání macy zlepšuje zdraví pokožky v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k tomu, že akné může být nevhodným a nepříjemným stavem, doporučujeme začít s nižší dávkou, než je doporučené množství, a postupně se zvyšujte, jak si zvyknete na bylinu.

Nejlepších výsledků je dosáhnuto při užívání společně s Aloe Vera Gel.

OBSAH

60 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka jsou 2 tablety.

SLOŽENÍ

multi_maca

Složení mikrokrystalická celulóza, citrát vápenatý, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelcelulózy, guarová guma, stearát hořčíku, dioxid silikonu, dextrin, dextróza, lecitin, sodná sůl karbooxylmetylcelulózy, citrát sodný
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.