*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Multi Maca - peruánská energetická bylina

Kód: 215
Tip
868,41 Kč –5 %
forever maca peruanska
868,41 Kč –5 % 823,82 Kč / ks

K nápravě hormonální nerovnováhy u žen, které jsou odpovědné za příznaky PMS / PMT a menopauzy. Podporuje zvýšení ženského i mužského libida. Může potlačit onemocnění ženského reprodukčního systému. Snižuje účinky stresu, výkyvy nálad, hladinu cukru v krvi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

 • Jedlý kořen (MACA) podporuje dosažení síly a vytrvalosti
 • Dnes je známá jako Peruánský žen-šen
 • Podporuje výdrž, předchází únavě a snižuje účinky stresu na organizmus
 • Maca může zvýšit ženské libido
 • Obsahuje 60 % karbohydrátů, 10 % proteinů, 8,5 % vlákniny a 2,2 % lipidů
 • Maca obsahuje ještě další aminokyselinu – arginin, která může mít podstatnou roli při podpoře mužské plodnosti a aktivity

Forever Multi Maca

Na první pohled byste si mohli myslet, že Forever Multi-Maca je doplněk pouze pro muže - ale maca byla po staletí používána ženami se stejným množstvím výhod jako muži. Tato bylina je nejoblíbenější svou úlohou jako afrodiziakum léčit impotenci (erektilní dysfunkci) a zvýšit počet spermií. Maca je mnohem víc než to: může zvýšit vytrvalost při práci a sportu, zlepšit svalový tonus, snižovat účinky stresu a bojovat proti problémům s hormonálními účinky, jako je ukládání tuku, akné, PMS a další.

Maca je v Peru více než 2 000 let vysoce ctěná bylina. Podle legendy bojovníci z Inků jedli Macu na sílu a vytrvalost, než se chystali do bitvy. Maca byla označována jako sexuální rostlina Inků. Dnes je známá jako "peruánský ženšen". Moderní studie naznačují, že Maca může podporovat libido, sexuální sílu a energii.

multi_maca_3

Jak funguje Maca

Vzhledem k věku a stresu se váš endokrinní systém zastaví produkcí dostatečných hormonů, které vám umožňují fungovat ve vašem nejlepším stavu, což znamená nižší energetickou hladinu a snížení fyzické síly a vytrvalosti. Maca signalizuje hypotalamu a hypofýzu, aby "resetovala" vaše tělo tak, aby vaše endokrinní žlázy (varlata, vaječníky, pankreas, štítná žláza) začaly produkovat hormony na optimální a mladistvé úrovni.

Hormony nejsou jen pro sex; určují vše, co se ve vašem těle děje, včetně nálad, energetických hladin, svalové hmoty, přírůstku hmotnosti, spánku, bdělosti a všech aspektů vašeho zdraví. Na začátku vědních tříd jsou hormony obvykle popsány jako poslové, protože jsou používány k přenosu signálů a informací mezi orgány a orgány.

Představte si, že vaše tělo je obří společnost, která se spoléhá na e-maily (hormony) pro komunikaci. Co by se stalo s produktivitou a chodem této společnosti, kdyby se ve většině jejích oddělení přestaly fungovat e-maily? Maca lze porovnat s restartováním, kdy se unavené tělo znovu aktivuje.

Forever Living Multi-Maca tablety

 • Maca Lepidium meyenii (kořen) - používané jako potraviny i léky, maca podporuje vytrvalost, svalový tonus, zvládání stresu, sexuální funkce a plodnost jak u mužů, tak u žen.
 • Tribulus terrestris (ovoce) - používá se ke zvýšení pohlavního styku (libido) aktivací androgenních receptorů v mozku. Tato energie může být přesměrována, aby zvýšila atletické, intelektuální a umělecké aktivity (podle freudovských teorií).
 • Muira Puama (kořen) - je známo, že potlačuje chuť k jídlu, blokuje vstřebávání cholesterolu a snižuje zánět. Tato bylina byla také nalezena v laboratorních studiích k potlačení rakoviny prostaty a rakoviny kůže.
 • Catuaba (kůra) - známá pro afrodiziakální vlastnosti a zlepšující funkci nervového systému.
 • L-arginin - aminokyselina, která podporuje silnější svaly a kosti, snižuje krevní tlak, urychluje regeneraci a zlepšuje mužské sexuální funkce.
 • Saw Palmetto (ovoce) - příznivé pro zdraví prostaty a vaječníků, stejně jako prevence mužské plešatosti u mužů a žen.
 • Pygeum africana (kůra) - Používá se jako alternativní léčba rozšířené prostaty.
 • Koenzym Q-10 - důležitý enzym a antioxidant používaný při výrobě energie, CoQ10 je spojen s delší životností, zdravím srdce, nižším krevním tlakem, prevencí migrény a léčbou rakoviny.
 • Sójový extrakt - obsahuje fytoestrogeny, které vyvažují účinek mužských hormonů. Sója zmírňuje příznaky PMS a menopauzy a podporuje dobrou pleť.

 

multi_maca_2

Maca - výhody pro ženy

Maca se používá k nápravě hormonální nerovnováhy u žen, které jsou odpovědné za příznaky PMS / PMT a menopauzy, jako jsou břišní křeče, akné, nízká hladina cukru v krvi (cravings), návaly horka a deprese (z nízkého estrogenu). Protože maca stimuluje vaše tělo k produkci správného množství hormonů, můžete se méně spoléhat na hormonální pilulky nebo injekce, které mohou mít dlouhodobé negativní účinky.

Vzhledem k tomu, že moderní ženy jsou zaměstnány prací, dětmi a starání se o domácnost po celé roky, únava je běžný problém, který vážně zhoršuje produktivitu a radost z života. Maca vám pomůže zlepšit vaši vytrvalost a schopnost vyrovnat se se stresem.

Pro páry, které se pokoušejí mít dítě, mohou být šance na početí vylepšeny, pokud oba partneři používají Macu. Nejen že může maca zvýšit počet a účinnost spermií, může potlačit onemocnění ženského reprodukčního systému, jako jsou cysty vaječníků a infekce močových cest, a prodloužit životnost plodnosti. (Poraďte se s lékařem, pokud užíváte léčbu plodnosti).

Je Maca vhodná pro muže i ženy?

Maca se používá po dobu stovek let jako základní potravina (nejen pro lékařské účely) a má vysoký stupeň bezpečnosti. Jediný známý problém s příjmem maca je, že někteří jedinci mají potíže s trávením kořene a mohou mít podrážděný žaludek. Vyhýbejte se možnému problému tím, že vždy užíváte macu s jídlem.

Ženy někdy prožívají akné při zahájení užívání příliš mnoho macy. Tento vedlejší účinek obvykle zmizí v čase a pokračování v užívání macy zlepšuje zdraví pokožky v dlouhodobém horizontu. Vzhledem k tomu, že akné může být nevhodným a nepříjemným stavem, doporučujeme začít s nižší dávkou, než je doporučené množství, a postupně se zvyšujte, jak si zvyknete na bylinu.

Nejlepších výsledků je dosáhnuto při užívání společně s Aloe Vera Gel.

OBSAH

60 tablet

DÁVKOVÁNÍ

Doporučená denní dávka jsou 2 tablety.

SLOŽENÍ

multi_maca

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Složení: mikrokrystalická celulóza, citrát vápenatý, kyselina stearová, sodná sůl kroskarmelcelulózy, guarová guma, stearát hořčíku, dioxid silikonu, dextrin, dextróza, lecitin, sodná sůl karbooxylmetylcelulózy, citrát sodný