*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Sada luxusní kosmetiky INFINITE

Kód: 553
Akce
5 076,23 Kč –5 %
infinite forever 2
5 076,23 Kč –5 % 4 818,81 Kč / ks

Sada obsahuje vše potřebné pro Vaši dokonalou pleť. Poznejte blahodárné účinky aloe vera, přírodních minerálů, pouštních rostlin a nejnovější vědecké poznatky na Vaší pokožce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

Ideální dárek pro každou ženu!

Při vytváření infinite od Forever™ naši odborníci hledali peptidy, přírodní minerály, bylinky, pouštní rostliny a nejnovější vědecké poznatky o pokožce, jejichž úkolem je nejen doplnit aloe, ale především zvýšit její účinky a výhody. Vznikl tak jedinečný vzorec, aby vám poskytl účinnou péči o pleť, která snižuje výskyt jemných čar a vrásek, zlepšuje hladkost pokožky, podporuje krásu zevnitř ven a zanechává vás se zářivou a hydratovanou pletí, která vypadá a působí mladší. Ten rozdíl budete nejen vidět, ale i cítit!

infinite by Forever™ obsahuje:

Hydrating cleanser - hydratační čistící prostředek

Hydratační čistící přípravek je plný silných, přirozeně se vyskytujících ingrediencí, jako je jablečný extrakt a jablečné aminokyseliny, které poskytují okamžité zvýšení hydratace kůže a antioxidační vlastnosti, zatímco pozastavují nečistoty a olej, takže mohou být poté smyti.

Firming complex - zpevňující komplex

Ideální společník ke zpevňujícímu séru, zpevňující komplex má za cíl stárnutí uchopit zevnitř ! Forever je první exkluzivní kosmetický doplněk, který vám pomůže získat kontrolu nad procesem stárnutí a zajistit, že budete podporovat anti-aging ze všech úhlů. Naše nepotažené zpevňující komplexní tablety mají patentovanou směs z koncentrátu francouzského melounu , phytoceramidů a námořního kolagenu.

Firming serum - zpevňující sérum

Zpevňující sérum zaciluje na stárnutí zvenčí a představuje jeden z nejzajímavějších vědeckých objevů z oboru dermatologie. Zpevňující sérum zvyšuje sílu Aloe s trifluoracetyl tripepetidem-2, tří amino kyseliny peptidu, který napodobuje přirozený proces kůže a zvyšuje její pevnost a také přispívá ke snížení výskytu jemných linií a vrásek

Restoring creme - obnovovací krém

Pro dokončení naší rady anti-aging produktů, přibalujeme tento krém s více než 15 složkami. Dokonce s tolika hydratačními látkami je náš Restoring krém hladký na pokožce a rychle se vstřebává bez pocitu mastnosti.