*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Body Balancing System - 4 denní sada

Kód: 659
Akce Novinka Tip
3 877,93 Kč –5 %
forever body balancing system
3 877,93 Kč –5 % 3 683,91 Kč / ks

Čtyřdenní program, který vám pomůže zajistit rovnováhu a opět nastartovat tělo.

Zahajte svou wellness cestu naším čtyřdenním systémem Forever DX4. Pomůže vám opět nastartovat tělo a mysl díky účinné kombinaci krátkodobého půstu, řízeného příjmu potravy a šesti inovativních nových produktů, které jsou k dispozici pouze v systému Forever DX4.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.

DX4 - Body balancing system - rychlá fakta:

 • Jednoduchý čtyřdenní plán.
 • Veganské/vegetariánské bílkoviny.
 • S obsahem cholinu, který přispívá k udržování normální funkce jater.
 • Dbejte na to, abyste každý den vypili alespoň dva litry tekutin.

Čtyřdenní program, který vám pomůže zajistit rovnováhu a opět nastartovat tělo

Zahajte svou wellness cestu naším čtyřdenním systémem Forever DX4. Pomůže vám opět nastartovat tělo a mysl díky účinné kombinaci krátkodobého půstu, řízeného příjmu potravy a šesti inovativních nových produktů, které jsou k dispozici pouze v systému Forever DX4. Přidali jsme také náš klasický Forever Aloe Vera Gel™, který poskytne doplňující podporu potřebnou při omezování kalorického příjmu a pomůže vám dosáhnout vašich cílů v oblasti životního stylu.

První dva dny jsou zaměřené na omezení příjmu kalorií, zatímco třetí a čtvrtý den jsou určené k začlenění zdravějších zelených a pevných potravin do vašeho jídelníčku. Abyste podpořili propojení mysli a těla, snažte se během tohoto čtyřdenního programu vnímat, jak se vaše tělo cítí celkově, jak reaguje na produkty a jaké druhy změn zaznamenáváte. Důležitým prvkem tohoto programu je udržování přiměřeného příjmu tekutin. Pomůže vám naučit se přijímat více tekutin i po ukončení programu.

Každý den s Forever DX4 je věnován jinému tématu: rozhodni se, definuj, objev a věnuj se. Během těchto čtyř dnů vás systém povede k intenzivnějšímu propojení těla a mysli pro lepší celkové zdraví a k odolávání každodenním lákadlům. Systém poskytuje hodně vlákniny, která má výjimečnou schopnost absorbovat vodu.

OBSAHUJE:

 • 4x Forever Aloe Vera Gel™ (330 ml)
 • 1x Forever Plant Protein™
 • Forever LemonBlast™ (4 sáčky)
 • Forever Sensatiable™ (32 žvýkacích tablet)
 • Forever Multi Fizz™ (4 šumivé tablety)
 • Forever DuoPure™ (8 tablet)
 • Forever Therm Plus™ (12 tablet)

forever body balancing system

PDF brožura 4 denního programu BODY BALANCING SYSTEM ke stažení ZDE.

Forever Aloe Vera Gel™ (4x 330 ml)aloe vera gel mini

Obsahuje 99,7% čisté dužiny z vnitřku listu aloe vera a vitamín C, který přispívá k normálnímu fungování imunitního systému.

ups

DÁVKOVÁNÍ:

V průběhu čtyřdenního programu vypijte jedno 330 ml balení každé odpoledne.

forever rostlinny proteinForever Plant Protein™ (1x 390 g balení)

Forever Plant Protein™ obsahuje 17g proteinu v jedné dávce a je vhodný pro vegany. Neobsahuje mléko ani sóju. Na rozdíl od mnoha rostlinných proteinů má výbornou vanilkovou příchuť a hladkou a jemnou strukturu. Protein z hrášku a dýně přispívá k normálnímu fungování kostí a k růstu a k udržování svalové hmoty.

ups

DÁVKOVÁNÍ:

Smíchejte jednu odměrku s 250 ml neslazeného rostlinného mléka (sójové, mandlové, kešu, ovesné). Během čtyřdenního programu pijte každý den, jednou odpoledne a jednou večer

forever lemonblastForever LemonBlast™ (4 sáčky)

Smícháním rostlinných složek ze sáčku s vodou získáte směs s mírně ostrou příchutí citronu, zázvoru a kajenského pepře s kurkumovým práškem, kterou můžete vypít jako studený či teplý nápoj. Obsahuje jedinečnou směs rozpustné vlákniny s hořčíkem na podporu rovnováhy elektrolytů a duševního zdraví.

usp2

DÁVKOVÁNÍ:

Smíchejte jeden sáček s 250 ml vody a tento nápoj vypijte před spaním v průběhu čtyřdenního
programu.

forever sensatiableForever Sensatiable™ (32 žvýkacích tablet)

Forever Sensatiable™ obsahuje glukomanan. Svou sladkou chutí vám pomůže osvobodit se od každodenních lákadel. Má vysoký obsah vlákniny, která má výjimečnou schopnost absorbovat vodu.

DÁVKOVÁNÍ:

V průběhu čtyřdenního programu užijte až 8 tablet denně, kdykoli během dne, a zapijte je 250 ml vody.

forever multi fizzForever Multi Fizz™ (4 šumivé tablety)

Se svěží a občerstvující chutí červeného melounu je Forever Multi Fizz šumivá tableta, která pomáhá nastartovat hydrataci. Nápoj zpestřuje bublinkami. Tablety Forever Multi Fizz jsou obohacené vitamíny C, B a E.

usp2

DÁVKOVÁNÍ:

Každé odpoledne během čtyřdenního programu vypijte 1 šumivou tabletu rozpuštěnou v 250 ml vody

forever duopureForever DuoPure™ (8 tablet)

Forever DuoPure™ spojuje extrakt z granátového jablka a křídlatky japonské s cholinem,kyselinou listovou a vitamíny B6 a B12. Cholin přispívá k udržování normální funkce jater, zatímco B vitamíny a kyselina listová podporují mnohé funkce, včetně vitamínu B6 přispívajícího k normálnímu metabolismu proteinu a glykogenu.

usp2

DÁVKOVÁNÍ:

Každé dopoledne v průběhu čtyřdenního programu užijte 2 tablety s 250 ml vody.

forever therm plusForever Therm Plus™ (12 tablet)

Forever Therm Plus™ je účinný doplněk vyrobený ze zeleného čaje, guarany a zelené kávy, šafránového prášku a vitamínů B12 a C, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a snížení vyčerpanosti a únavy, čímž podporuje úroveň energie a zdravý metabolismus.

usp3

DÁVKOVÁNÍ:

V průběhu čtyřdenního programu užijte ráno na lačný žaludek 3 tablety a zapijte je 250 ml vody.

forever body balancing system

DÁVKOVÁNÍ

Ráno: užijte tři tablety Forever Therm Plus a zapijte je 250 ml vody.

Dopoledne: užijte tři tablety Forever Therm Plus a zapijte je 250 ml vody.

Odpoledne: smíchejte jednu odměrku Forever Plant Protein s 250 ml vody nebo neslazeného rostlinného mléka.

Pozdní odpoledne: rozpusťte 1 šumivou tabletu ve 250 ml vody nebo v jednom balení (330 ml) Forever Aloe Vera Gelu a vypijte.

Večer (nebo před spaním): Smíchejte 1 odměrku Forever Plant Protein s 250 ml neslazeného rostlinného mléka nebo vody. Nalijte také obsah 1 balení Forever Lemon Blast do 250 ml vody a smíchejte spolu s Forever Plant Proteinem.

PDF brožura 4 denního programu BODY BALANCING SYSTEM ke stažení ZDE.

Představené výrobky obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě a tím pomáhají posilovat zdraví. Jejich účelem není diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet specifickým chorobám nebo skupinám onemocnění.

Nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu Máte-li zdravotní problém, konzultujte jej se svým lékařem.