*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Forever SUPERGREENS

Kód: 621
Novinka
1 096,21 Kč –5 %
SuperGreens
1 096,21 Kč –5 % 1 040,18 Kč / ks

Nakopněte svůj aktivní životní styl s dokonalou směsí nejsilnější zeleniny. Více než 20 druhů ovoce a zeleniny a samozřejmě aloe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme přihlášení do klientské sekce a využití 5% slevy. Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu: Nákup s 30% slevou ZDE.

Forever SUPERGREENS (směs superpotravin)

aloe berry nectar

Ideální směs více než 20 druhů ovoce, zeleniny, superpotravin a aloe.

aloe berry nectar

Podporuje rovnováhu pH a imunitu.

aloe berry nectar

Podporuje přirozené hladiny energie a metabolismus.

aloe berry nectar

Vysoký obsah antioxidantů a vitaminů C a E.

aloe berry nectar

Nakopněte svůj aktivní životní styl s dokonalou směsí nejsilnější zeleniny.

Naplňte svůj aktivní životní styl nejlepším zdrojem zelené energie z přírody. Lahodné bobule a smetanové aroma se perfektně kombinují s koktejly Forever Lite Ultra™ nebo s vaším oblíbeným aloe nápojem. Ať už potřebujete svou dávku zeleného na cestách, nebo chcete nabít svůj trénink perfektní kombinací špičkových přírodních superpotravin, neexistuje lepší možnost než Forever SuperGreens™!

Doplňující informace

OBSAH

30 sáčků po 4,4 g

CERTIFIKÁTY

Bez GMO, bez lepku, neobsahuje tuk, bez přidaného cukru.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Přidejte jeden sáček do 240 ml vody nebo jiného nápoje a dobře promíchejte.

SLOŽENÍ

Patentovaná ovocná a zeleninová směs; špenátový prášek (Spinaciaoleracea) (list), brokolicový prášek (Brassica oleracea var. Italica)(Stonek a květ), prášek z ječmenné trávy (Hordeum vulgare)(List), prášek Spirulina, prášek Kale (Brassica oleracea var acephala)(List), jablečný prášek (Malus pumila) (ovoce), vlákno cukrové řepy(Beta vulgaris) (kořen), rýžová mouka, prášek z červené papriky(Capsicum annuum) (paprika), prášek z rajčat (Lycopersiconesculentum) (ovoce)), jahodový prášek (Fragaria virginiana) (ovoce),brusinkový prášek (Vaccinium macrocarpon) (ovoce), koncentrátAcerola Juice Powder (Malpighia glabra L.) (ovoce), zelnýprášek (Brassica oleracea capitata) (hlávka), cibulový prášek (Alliumcepa) (žárovka), prášek z mangostanu (Garcinia mangostana L.)(Celé ovoce), dýňový prášek (Cucurbita spp.) (Ovoce), řepnýprášek (Beta vulgaris) (kořen), borůvkový prášek (Vacciniumangustifolium) (ovoce), práškový koncentrát Acai (Euterpe oleraceae)(Ovoce), prášek Goji (Lycium barbarum L.) (ovoce), prášek z mrkve(Daucus carota ssp. Sativus) (kořen), koncentrát z hroznové šťávy(Vitis labrusca) (ovoce), koncentrovaný prášek z granátového jablka(Punica granatum) (šťáva). Patentovaná Aloe a směs antioxidantůz hroznového prášku (Vitis vinifera) (osivo), prášek ze zelenéhočaje (Camellia sinensis) (list), prášek z Lýciového extraktu (Lyciumbarbarum) (ovoce), prášek z Aloe Vera džusu (Aloe barbadensis)(Vnitřní list). Maltodextrin, arabská guma, přírodní příchuť, oxidkřemičitý, kyselina citronová, Stevia a slunečnicový lecitin.