*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Forever SUPERGREENS

Kód: 621
Novinka
1 066,44 Kč –5 %
forever supergreens
1 066,44 Kč –5 % 1 013,15 Kč / ks

Nakopněte svůj aktivní životní styl s dokonalou směsí nejsilnější zeleniny. Více než 20 druhů ovoce a zeleniny a samozřejmě aloe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nakopněte svůj aktivní životní styl s dokonalou směsí nejsilnější zeleniny.

RYCHLÁ FAKTA:
  • Ideální směs více než 20 druhů ovoce, zeleniny, superpotravin a aloe.
  • Podporuje rovnováhu pH a imunitu.
  • Podporuje přirozené hladiny energie a metabolismus.
  • Vysoký obsah antioxidantů a vitaminů C a E.

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

Pokud jde o optimální konzumaci ovoce a zeleniny, ne každý den se nám to podaří. Kvůli našemu rychlému životnímu stylu často saháme po zpracovaných potravinách, které ve spěchu konzumujeme, a v naší stravě tak vznikají nedostatky. Když se váš život postaví do cesty vaší stravě, ještě stále můžete dát svému tělu velkou dávku superpotravin na rostlinné bázi. S Forever SuperGreens™ kdykoli a kdekoli.

Každé balení má vysokou výživovou hodnotu, je to komplexní směs více než 20 druhů ovoce a zeleniny a samozřejmě aloe. Tato kompletní superpotravina chutná skvěle a snadno se mísí s vodou nebo vaším oblíbeným nápojem. Forever SuperGreens™ poskytuje klíčové živiny a antioxidanty, které pomáhají udržovat přirozenou obranyschopnost vašeho těla a udržují vás na vrcholu. Alkalizované zelené zeleniny jako špenát, kapusta a brokolice zvyšují výkonnost tím, že podporují zdravou rovnováhu pH, která je nezbytná pro mnohé funkce vašeho těla.

Bobule Goji

podporují imunitu, zatímco zelený čaj a kapusta přirozeně nastartují váš metabolismus. Ječmenná tráva podporuje zdravou hladinu cholesterolu, zatímco aloe vera podporuje zdravé trávení, přirozenou energii a vstřebávání živin.

Forever SuperGreens™ je více než rychlý a pohodlný způsob, jak vyplnit vaše nutriční mezery. Je to i vynikající doplněk k posilování. Spirulina je mikroskopická řasa, která podporuje sílu svalů a vytrvalost. Semínka hroznů dodávají antioxidanty a podporují zdravou cirkulaci během cvičení, zatímco hořčík hraje důležitou roli při regeneraci svalů po tréninku.

Naplňte svůj aktivní životní styl nejlepším zdrojem zelené energie z přírody. Lahodné bobule a smetanové aroma se perfektně kombinují s koktejly Forever Lite Ultra™ nebo s vaším oblíbeným aloe nápojem. Ať už potřebujete svou dávku zeleného na cestách, nebo chcete nabít svůj trénink perfektní kombinací špičkových přírodních superpotravin, neexistuje lepší možnost než Forever SuperGreens™!

SuperGreens2

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY
Složení: Patentovaná ovocná a zeleninová směs; špenátový prášek (Spinaciaoleracea) (list), brokolicový prášek (Brassica oleracea var. Italica)(Stonek a květ), prášek z ječmenné trávy (Hordeum vulgare)(List), prášek Spirulina, prášek Kale (Brassica oleracea var acephala)(List), jablečný prášek (Malus pumila) (ovoce), vlákno cukrové řepy(Beta vulgaris) (kořen), rýžová mouka, prášek z červené papriky(Capsicum annuum) (paprika), prášek z rajčat (Lycopersiconesculentum) (ovoce)), jahodový prášek (Fragaria virginiana) (ovoce),brusinkový prášek (Vaccinium macrocarpon) (ovoce), koncentrátAcerola Juice Powder (Malpighia glabra L.) (ovoce), zelnýprášek (Brassica oleracea capitata) (hlávka), cibulový prášek (Alliumcepa) (žárovka), prášek z mangostanu (Garcinia mangostana L.)(Celé ovoce), dýňový prášek (Cucurbita spp.) (Ovoce), řepnýprášek (Beta vulgaris) (kořen), borůvkový prášek (Vacciniumangustifolium) (ovoce), práškový koncentrát Acai (Euterpe oleraceae)(Ovoce), prášek Goji (Lycium barbarum L.) (ovoce), prášek z mrkve(Daucus carota ssp. Sativus) (kořen), koncentrát z hroznové šťávy(Vitis labrusca) (ovoce), koncentrovaný prášek z granátového jablka(Punica granatum) (šťáva). Patentovaná Aloe a směs antioxidantůz hroznového prášku (Vitis vinifera) (osivo), prášek ze zelenéhočaje (Camellia sinensis) (list), prášek z Lýciového extraktu (Lyciumbarbarum) (ovoce), prášek z Aloe Vera džusu (Aloe barbadensis)(Vnitřní list). Maltodextrin, arabská guma, přírodní příchuť, oxidkřemičitý, kyselina citronová, Stevia a slunečnicový lecitin.
Dávkování: Přidejte jeden sáček do 240 ml vody nebo jiného nápoje a dobře promíchejte.
Certifikáty: Bez GMO, bez lepku, neobsahuje tuk, bez přidaného cukru.
Obsah: 30 sáčků po 4,4 g