*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Aloe First - Aloe vera emergency spray

Kód: 040
Novinka Tip
639,03 Kč –5 %
Aloe first sprej prvni pomoci 3
639,03 Kč –5 % 606,44 Kč / ks

ALOE FIRST je Aloe vera emergency spray první pomoci při menších kožních podrážděních a na hojení rězné rány. Tento lehce aplikovatelný emergency sprej je založen na bázi stabilizovaného Aloe Vera Gelu a včelího propolisu. Doporučujeme do každé domácnosti!

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme přihlášení do klientské sekce a využití 5% slevy. Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu: Nákup s 30% slevou ZDE.

Aloe FIRST sprej první pomoci

aloe spray prvni pomoci

Aloe first by měl být v každé lékárničce.

aloe spray prvni pomoci

Pomáhá zklidnit popáleniny, vyrážky, pokousání a štípnutí.

aloe spray prvni pomoci

Chrání vlasy při opalování a proti poškození chlórem.

aloe first

 

Tento exkluzivní přípravek na ochranu kůže poskytuje okamžitou ochranu před infekcí a záněty kůže. Ve formě spreje je snadné aplikovat i v případě, že je kůže příliš bolestivá na dotyk v důsledku popálenin, řezných ran, bodnutí hmyzem.

Při závažných popáleninách je nutné okamžitě navštívit lékaře, který určí hlavní léčebný postup, při kterém se mohou používat aloe vera přípravky. Většina zranění se léčí podobným způsobem jako při kožních nemocech, někdy je nezbytné navštívit odborného lékaře.

Doplňující informace

OBSAH

473 ml

POUŽITÍ

Aplikujte podle potřeby na uklidnění a zvlhčení pokožky.

SLOŽENÍ

Stabilizovaný Gel z Aloe Vera, deionizovaná voda, alantoin, propylenglykol, tokoferol (přírodní vitamin E), polysorbát, imidazolidinylurea, metylparaben, citrát sodný, včelí propolis, extrakt z měsíčku, řebříčku, tymiánu, šalvěje, heřmánku, pampelišky, blahovičníku, mučenky, zázvoru, brutnáku a santalového dřeva.