*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Aloe First - Aloe vera emergency spray

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

ALOE FIRST je Aloe vera emergency spray první pomoci při menších kožních podrážděních a na hojení rězné rány. Tento lehce aplikovatelný emergency sprej je založen na bázi stabilizovaného Aloe Vera Gelu a včelího propolisu. Doporučujeme do každé domácnosti!

Běžná cena 608 Kč
Ušetříte 30 Kč (–5 %)
578 Kč / ks    
Kód produktu 040
Kategorie Péče o pokožku
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.

Doporučujeme do každé domácnosti a lékárničky první pomoci! 

ALOE FIRST spray je velmi zajímavý doplněk každé soupravy první pomoci. Tato exkluzivní ochrana pokožky tvoří první linii při ochraně proti infekcím a zánětům kůže. Aplikace přípravku je jednoduchá i v případech, když je pokožka velmi bolestivá při dotyku. Je navržen tak, aby se s ním daly ošetřit i malé řezné rány a škrábance, popáleniny a kůže spálená od slunce, všechna zranění způsobená odřením nebo poškozením kůže. ALOE FIRST má vyvážené pH a poskytuje uklidňující účinek i na velmi citlivou pokožku. Působí chladivě při popálení pokožky.

Aloe First emergency Spray je jedním z fantastických přírůstků každé lékárničky. Tento exkluzivní přípravek na ochranu kůže poskytuje okamžitou ochranu před infekcí a záněty kůže. Ve formě spreje je snadné aplikovat i v případě, že je kůže příliš bolestivá na dotyk v důsledku popálenin, řezných ran, bodnutí hmyzem.

ALOE FIRST může být také aplikován jako aloe sprej do vlasů, aby je chránil proti UV slunečnímu záření a používá se v některých kadeřnických salonech jako preventivní prostředek proti vysušujícím účinkům peroxidových roztoků. V salonech krásy se ALOE FIRST speciálně používá na uklidnění podrážděné pokožky po depilaci nohou voskem. ALOE FIRST obsahuje vysoké procento stabilizovaného Aloe Vera Gelu s přidáním většího počtu dalších složek, čímž se stává ideálním doplňkem lékárničky pro menší kožní problémy. Včelí propolis zvyšuje přirozené antibiotické vlastnosti Aloe Vera Gelu.

alantoin

Dalí ingredience – , vyznačující se ochrannými účinky pro pokožku, je obsažen v mnoha rostlinách včetně ochranné slupky listů aloe vera. Nakonec je tu jedenáct pečlivě vybraných rostlinných extraktů, taktéž známých pro své užitečné vlastnosti. Aloe a byliny působí synergicky a vytvářejí přírodní utišující sprej, který můžeme aplikovat při různých kožních problémech, jako jsou vyrážky, odřeniny, řezné rány a podlitiny. ALOE FIRST emergency spray výrobek, skutečná „jednička“ ve své třídě.

Recenze

Řezné rány a popáleniny se velmi dobře hojí pomocí aloe vera.

Pokud chceme dosáhnout účinného hojení popálenin, je třeba dodržet hygienu a zabezpečit dostatečnou vlhkost poraněných míst pomocí výživných látek. Rány musejí dýchat a je třeba je překrýt. Při převazech nesmíme poškodit nové povrchové buňky. Aloe vera svými vlastnostmi odpovídá všem potřebným popisovaným úkonům. Při drobných popáleninách použijte nejprve studenou tekoucí vodu a ochlazujte postiženou oblast. Potom je třeba použít sprej první pomoci s roztokem aloe vera a později je nutné často nanášet Aloe Vera Gelly.

Při závažných popáleninách je nutné okamžitě navštívit lékaře, který určí hlavní léčebný postup, při kterém se mohou používat aloe vera přípravky. Většina zranění se léčí podobným způsobem jako při kožních nemocech, někdy je nezbytné navštívit odborného lékaře.

OBSAH

473 ml

DÁVKOVÁNÍ

Aplikujte podle potřeby na uklidnění a zvlhčení pokožky.

Složení Stabilizovaný Gel z Aloe Vera, deionizovaná voda, alantoin, propylenglykol, tokoferol (přírodní vitamin E), polysorbát, imidazolidinylurea, metylparaben, citrát sodný, včelí propolis, extrakt z měsíčku, řebříčku, tymiánu, šalvěje, heřmánku, pampelišky, blahovičníku, mučenky, zázvoru, brutnáku a santalového dřeva.