*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Aloe Vera Gelly - čistý gel z aloe

 
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Bezpečně promazává citlivé tkáně, zklidňuje pokožku a bolestivost po popáleninách. Ideální první produkt při poranění, řezných ran, kousnutí a vyrážky. Husté a průsvitné želé s obsahem hydratačních látek se rychle vstřebá do pokožky.

Běžná cena 459 Kč
Ušetříte 21 Kč (–5 %)
438 Kč / ks    
Kód produktu 061
Kategorie Péče o pokožku
 

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.

 

  • Bezpečně promazává citlivé tkáně, zklidňuje pokožku a bolestivost po popáleninách.
  • Ideální první produkt při poranění, řezných ran, kousnutí a vyrážky.
  • Husté a průsvitné želé s obsahem hydratačních látek se rychle vstřebá do pokožky.
  • Nezpůsobuje skvrny na oblečení!
  • Obsahuje 100% stabilizovaný Aloe Vera Gel.

Doporučujeme do každé domácnosti a lékárničky první pomoci! 

V minulosti se Aloe Vera používala hlavně k léčení drobných poranění kůže. Mnoho lidí ji dodnes pěstuje doma, aby ji měli po ruce jako první pomoc na řezné rány. Náš 100% stabilizovaný Aloe Vera Gel, který získaváme z vnitřku listů aloe, spolehlivě ošetřuje citlivou tkáň.

ALOE VERA GELLY je vynikající prostředek, kterým aloe dostanete do pokožky stejně, jako kdybyste aplikovali gel přímo z listu. Je to průsvitné želé určené k vnějšímu použití, které se rychle vstřebá do pokožky a má úžasný uklidňující účinek. Obsahuje zvláčňující a zvlhčující látky. Želé má další výhodu v tom, že ho pokožka úplně absorbuje bez toho, abyste si znečistili oblečení.

ALOE VERA GELLY může být rovněž použito na pokožku při ultrazvukovém vyšetření a má mimořádně uklidňující účinek po elektrolýze. Kadeřníci používají želé jako ochranu pokožky v oblasti okolo vlasů před ondulací a barvením vlasů. Od koupelny po lékárničku, od kuchyně po cestování – ALOE VERA GELLY je ideálním společníkem pro Vaši pokožku, když potřebuje trochu více péče.

Přečtěte si zkušenosti s tímto produktem:

Význam Aloe Vera v boji s akné

Aloe vera gel je populární přírodní prostředek využívaný v bylinné medicíně. Aloe gel má protizánětlivé vlastnosti a rychle a účinně likviduje nežádoucí bakterie, čímž pomáhá snižovat záněty, otoky a zarudnutí kůže. Poškozená kůže se tak hojí rychleji a přitom přirozeně a minimalizují se tak jizvy po akné.

Zlepšení může být vidět i za dobu kratší než jeden týden (při každodenní aplikaci na poškozená místa).Aloe gel rovněž hydratuje pokožku, ale nedává pokožce mastný pocit, takže je ideální i pro osoby s mastnou pletí.

Lékařské studie prováděné za účelem zjištění účinků rostliny Aloe Vera ukázaly, že má ve skutečnosti několik vlastností, které jsou účinné při léčbě různých kožních onemocnění, léčbě poškozených vlasů a vlasové pokožky a mnoho dalších. Aloe Vera gel je nesmírně užitečný jak při léčbě ran a popálenin, tak i při drobné kožní infekci.
 

OBSAH

118 ml

DÁVKOVÁNÍ

Pečlivě očištěte pokožku na místě, kde má být Aloe Vera Gelly aplikováno. Pokud je to potřebné, aplikaci opakujte.

Složení Stabilizovaný aloe vera gel, deionizovaná voda, glycerin, trietanolamin, karbomer, tokoferol (přírodní vitamin E), alantoin, kyselina askorbová (vitamin C), diazolidinylmočovina, metylparaben.