*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Ultra Vanila – proteinový nápoj nové generace

Kód: 470
694,12 Kč –5 %
ultra vanilla
694,12 Kč –5 % 658,71 Kč / ks

100% přírodní – v jedné dávce skvělých 50% DDP nejdůležitějších vitamínů a minerálů. Dávka aminoteinu pro optimální vstřebávání aminokyselin – více stavebních prvků pro růst vašich svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.
 

Speciálně vyvinutá patentovaná sojová směs pro nejefektivnější budování vaší svalové hmoty

Vanila_obr_soja_1

Sója je z rostlinných produktů vůbec tou nejhodnotnější bílkovinou pro lidský organismus. Má vysokou biologickou hodnotu, což znamená, že se svými vlastnostmi přibližuje bílkovinám tvořeným samotným člověkem a obsahuje tak všechny aminokyseliny, které si člověk neumí sám vytvořit, a to ve správném poměru. Má tak zároveň vysokou míru vstřebatelnosti, což je základ pro úspěšný transport aminokyselin do svalů, kde pak působí v kombinaci s fyzickým vytížením anabolicky (růstově). Dodává svalstvu také mnohem více energie a oddaluje tedy nastupující únavu.

Dávka aminoteinu pro optimální vstřebávání aminokyselin – více stavebních prvků pro růst vašich svalůaminotein_svalovec_1

Aminotein je směs enzymů speciálně vyvinutých pro štěpení bílkovin na jednotlivé prvky aminokyselin, čímž tak ještě více pomáhá trávicímu ústrojí člověka k výslednému optimálnímu vstřebávání těchto látek do krve (->svalů). Dokonce bylo dokázáno, že tento rozklad aminokyselin provádí efektivněji než náš organismus.  Co to tedy pro vás znamená – ještě více energie ve svalech pro jejich úspěšný, rychlý a také zdravý růst. Navíc je samotný aminotein dalším zdrojem cenných vitamínů a minerálních látek nezbytných pro dostatek energie při sportu.

 

100% přírodní – v jedné dávce skvělých 50% DDP nejdůležitějších vitamínů a minerálů

V dnešní době je mnohdy obtížné tělo optimálně vyživit normální stravou. Ultra Vanila představuje vysoce koncentrovanou zásobárnu všech nejdůležitějších vitamínů a stopových prvků, potřebných zejména po stránce fyzického vytížení. Jsou jimi například:

Vápník Zlepšuje spolupráci mezi jednotlivými svaly a nervy při pohybu,takže Vám umožní zefektivňovat dynamiku vašeho pohybu. Zároveň dokáže odbourávat tukové buňky a pomůže Vám tak při budování vysněné atletické postavy.
Zinek Podporuje přeměnu bílkovin a podílí se tedy na úspěšné dopravě aminokyselin přesně tak, kde jsou pro budování svalstva potřeba. Přírodní zinek je také lépe vstřebatelný než ten z živočišné potravy.
Vitamín C Tento silný antioxidant urychluje regeneraci organismu po fyzickém zatížení. Je potřeba jej každodenně doplňovat,protože se v organismu neukládá. Jeho potřeba stoupá s mírou zatížení.
Hořčík Zlepšuje nervosvalovou spolupráci a působí tak prevetivně proti svalové křeči.
B- komplex Vitamíny skupiny B jsou nesmírně důležité pro vytváření potřebné energie ke svalovému výkonu a jeho následné rychlé regeneraci. Zároveň vaše svaly anabolizují při námaze a umožňují tak potřebný svalový růst.
Kyselina listová Působí podpůrně při tvorbě tělesných bílkovin a tím tedy pozitivně na svalový růst.

 

Skvělá chuť vanilky nebo čokolády

Nejen, že je Ultra Vanila velice účinným preparátem, na rozdíl od většiny proteinových doplňků také skvěle chutná. Ani byste nepoznali, že jde o doplněk stravy, chutí se podobá vanilkovému koktejlu v restauraci.

Náš Tip

Rozmixováním jednoho celého banánu do koktejlu Ultra Vanila zvýšíte jeho účinek na budování svalové hmoty. Kromě důležitého draslíku, který je v banánech hojně obsažen, je banán skvělým zdrojem rychlých sacharidů, které jsou po fyzickém výkonu nezbytné pro rychlý transport aminokyselin do svalů.

Kombinací Ultra Vanila a jednoho banánu tak pro své svaly získáte až 50% potřebných rychlých sacharidů.

Víte, že pro pro efektivní růst a regeneraci svalové hmoty je potřeba do dvou hodin po tréninku příjmout alespoň 1g/kg "rychlých cukrů"?

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Proteiny a doplňky stravy
Hmotnost: 0.375 kg
Složení: https://gallery.foreverliving.com/gallery/CZE/download/products/470_471_Forever_Ultra_Lite_CZ.pdf
Dávkování: 1 porce (cca 25g) smíchejte s 300 ml vody nebo mléka. Jednou denně může sloužit jako náhrada jídla nebo užít po tréninku.