*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

06 - Prevence onemocnění mužské prostaty

Problémy s prostatou číhají na každého muže. Některé pány tyto problémy překvapí, jiní na ně budou připraveni či je dokonce díky preventivnímu užívání vhodných doplňků stravy o několik let odsunou.

Zbytnění prostaty

U většiny mužů starších padesáti let se objevují chorobné změny prostaty. Po 80. roce života tzv. zbytnění prostaty najdeme až u osmi z deseti mužů.
Mezi nejčastější projevy tzv. zbytnění prostaty patří obtíže při močení. Ty jsou nejprve malé, ale postupně se zvětšují. Bohužel muži obvykle zdravotní problémy řeší až tehdy, když nastanou či už nějakou dobu trvají. Přitom prevence je důležitá a včasným řešením problému lze předejít zbytečným komplikacím.

Doplňky stravy pro muže

Většina mužů si na obtíže s prostatou po čase zvykne a přestane mít pocit, že se jedná o něco abnormálního. Často se muži také domnívají, že potíže při močení patří k normálnímu stárnutí. Nemají tak potřebu je řešit nebo s nimi navštívit lékaře. To je však chyba. Cílem potravinových doplňků pro muže je zajistit zdraví prostaty, dosáhnout normálního průtoku moči a podpořit zdravé testikulární funkce. Muži starší padesáti let (ale nejen ti, protože zbytnění prostaty se může objevit i dříve) by na užívání doplňků stravy s takovýmto účinkem rozhodně neměli zapomínat.

Zvýšení kvality života díky potravinovým doplňkům

Zbytnění prostaty nepatří mezi vážná onemocnění. Má však nepříjemné projevy, které snižují kvalitu života. Zvětšená prostata utlačuje a zužuje močovou trubici, která prostatou prochází. Objevuje se pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře, tenký proud moči, přerušované močení, častější močení v noci. S posledním zmíněným problémem může být spojená zhoršená kvalita spánku. Mužům, kteří obtížemi trpí, může klesnout sebevědomí, mohou se u nich objevit deprese.

Přitom mnohdy pomůže právě včasná nasazení potravinových doplňků a jejich pravidelná konzumace.

Vit♂lize - pro zdaví mužské prostatywide_160

  • U mužů ve věku nad 40 let se prokázalo, že výživové doplňky podporují zdraví prostaty.
  • Obsahuje důležité mastné kyseliny a steroly, vitamin E, selen a lykopen.
  • Pomáhá udržovat zdravou prostatu a zdravou hladinu cholesterolu.
  • Směs účinných rostlin pro normální průtok moč.

 

Forever produkty obsahují vitamíny a minerální látky, doplňují jejich nedostatek ve výživě, a tím pomáhají posilovat zdraví. Nemají za účel diagnostikovat, zmírňovat, léčit, uzdravovat nebo předcházet nemocem.