*Při celkovém nákupu nad 1 650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy. Při nákupu nad 12 000,- Kč sleva 30 %.

Aloe Propolis Creme - aloe krém s propolisem

 
  • 1 z 2
 

Dopřejte své pokožce více péče než jen hydrataci a kondicioner. Včelí propolis je přidán k zesílení antibiotických vlastností. Výborný proti plísním!

Běžná cena 608 Kč
Ušetříte 30 Kč (–5 %)
578 Kč / ks    
Kód produktu 051
Kategorie Péče o pokožku
 

Díky propolisu a jeho účinkům produkt vhodný pro zvlhčení suché pokožky!

*Při celkovém nákupu nad 1650,- Kč doporučujeme registraci a využití 5% slevy.
Registrace a nákup s 5% slevou ZDE.

Nakupte více produktů a zjistěte, jak získat 30 % slevu:
Nákup s 30% slevou ZDE.

 

ALOE PROPOLIS CREME je vynikající hydratační krém a kondicionér pokožky. Je to bohatá směs stabilizovaného Aloe Vera Gelu a jiných složek uznávaných pro udržení zdravé pokožky. Forever Living Products Vám představuje přípravek s perfektním složením. ALOE PROPOLIS CREME obsahuje víc než 70 % Aloe Vera. Včelí propolis je přidán k zesílení antibiotických vlastností. Přidány jsou také heřmánek a kostival, dvě z nejznámějších rostlin používaných při péči o pokožku.

Propolis a jeho účinky se užívájí na specifické kožní problémy. Je dost všestranný na to, aby se dal použít na lokální problémy, jako jsou bodnutí nebo malé popáleniny, nebo na problémy širšího charakteru, jako jsou ekzémy a psoriáza. Ve všech případech jsou jeho utišující a antibiotické vlastnosti mimořádně vítané.

Nakonec doplňujeme náš uklidňující přípravek vitaminy A a E, uznávanými pro jejich přirozené příznivé účinky na pokožku. ALOE PROPOLIS CREME se znamenitě hodí ke zvlhčování suché pokožky. Jeho příjemná vůně a bohatá konzistence z něj dělají ideální krém pro masážní účely k úplné relaxaci.

Až vyzkoušíte ALOE PROPOLIS CREME, pochopíte, proč ho považujeme za jeden z nejlepších přípravků péče o pokožku.

Recenze:

Poměrně dlouho mě trápil problém prasklé kůže mezi prsty na nohou, nejčastěji vedle malíčku, hlavně na levé noze. Tento problém byl způsoben pravděpodobně plísňovým onemocněním, které bývají u lidí a hlavně na těchto místech těla velmi časté. Ani po mnohaměsíčním používání různých pudrů, zásypů a framykoinových mastí se to příliš nezlepšovalo. Když jsem se seznámil s produkty FLP, začal jsem na tato postižená místa aplikovat Aloe Propolis Creme v tenké vrstvičce pravidelně každé ráno po osprchování. Asi po jednoměsíčním takovém pravidelném užívání rány úplně zmizely a problém se už neopakoval. Nadále takto preventivně ošetřuji kůži mezi prsty na nohou nejméně 3 - 5 x do týdne vždy ráno po osprchování. Jsem velmi spokojený, že tyto dříve nepříjemné a zdlouhavé zdravotní problémy už nemám. Jan T., 36 let.

Obsah 113 g
Složení Stabilizovaný Gel z Aloe Vera, glycerolstearát, propylenglykol, cetylalkohol, makrogolmonostearát 500, lanolin, sorbitol, dioktyladipan, oktylstearát, oktylpalmitát, alantoin, včelí propolis, lanalkol, dimetikon, tokoferol (přírodní vitamin E), betakaroten (provitamin A), extrakt kostivalu, heřmánkový extrakt, trietanolamin, kyselina askorbová (vitamin C), imidourea, metylparaben, propylparaben, vůně.